Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek bejön ha pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön ha pasi tovább bírja mint ti? Mostani párommal hamar elélvez és utána lefekszik úgy hogy én még szexelnek.

Figyelt kérdés
Neki 10-15 perc elég. Nekem 30-40 perc kéne. Eltudnék élvezni hamarabb, de úgy élvezem jobban.
2018. máj. 20. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Előfordul, és ritkán okoz feszültséget a párkapcsolatban. :) Az ellenkezője annál gyakrabban! Miért nem kezdi a lány a te izgatásodat annyival előbb? Miért nem teszed meg neki, hogy amikor érzed, látod, hogy közeledik a csúcshoz, akkor te is vele tartasz? Sokan mit meg nem adnának azért, hogy összehangolódjanak...

Reggel keltsd föl 15 perccel hamarabb, és pótold be az estit.

Csak nem dicsekedni jöttél ide? ;)

2018. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapból mindíg én élvezek el hamarabb

23/l

2018. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm csak 5x élvezett el a 3 évünk alatt :( 23/F
2018. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön, szeretem ha egy menet alatt több orgazmusom van.
2018. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!