Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezem a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a szexet?

Figyelt kérdés
Mióta élek nemi életet sosem élveztem a szexet igazán egyik partneremmel sem.Az orgazmus meg volt,jó volt de előtte és utána sem igazán élveztem.Mostanában már az orgazmus sem olyan élvezetes.Ha maszturbálok sem olyan.Így igazán a férjemhez sem sincs sok kedvem.Mit tudnék csinálni?Nagyon tanácstalan vagyok és még fiatal ahhoz,hogy így éljek.

2018. máj. 22. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Tuti hogy fogamzásgátlót szedsz. Az okoz ilyet.

Vagy néha tartsatok 1-2 hét pihenőt amikor nincs dugás. Csak kis gyengéd simogatások, masszázs, ölelkezés, kis romantika.

2018. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szedek és sosem szedtem.Most volt 2,5 hét szünet mert elutaztam de haza jöttem 3 napja.Napi 2x szexeltünk és egyszer sikerült elélveznem akkor is valami borzalmas volt.Nem értem.
2018. máj. 22. 12:57
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

"egyszer sikerült elélveznem akkor is valami borzalmas volt."

1; tehát azért már sikerült. 😃

1a; nem tudod akkor mi volt más?

2; mi volt a borzalmas? Fájdalom?

2018. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem érzel semmit szex közben? Vagy nem izgat a dolog? Kicsit bővebben fejtsd ki kérlek.
2018. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj, de ebből így nagyon nehéz megmondani... Mi az hogy jó volt, de nem igazán élveztem,vagy hogy az orgazmusom nem elég élvezetes?? Egyáltalán kívánod a szexet, igényed van rá, vannak fantáziáid, szexuális gondolatait fel tudsz izgulni?
2018. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
nem lehet, hogy csak meguntad a párodat?
2018. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek akár mélyebb lelki okai is lehetnek. Meg vagy elegedve az életeddel? Magaddal? Testileg-lelkileg ép és egészséges vagy? Jó a kapcsolatotokban a kommunikáció? Nem ér sok stressz? Teljesen át tudod adni magad a szenvedélynek?
2018. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

Nos, szerintem azért nem élvezed úgy a szexet, mert spirituálisan te már egy magasabb szinten jársz és elhagytad az állatias ösztönlétet - nem érzed azt, hogy téged megváltana, számodra nem a szex a boldogság forrása.


Egyébként Isten szaporodás céljából hozta létre a szexet és valójában nem örömszerzésre.

Csak ez a mai, lelkileg kiégett és lelkileg kielégületlen, beteg világ hajszolja bele az emberekbe azt a téveszmét, hogy naponta szexelni kell, mert az a normális, elfogadott, elvárt, menő stb - közben meg nem és vannak sokkal fontosabb értékek is a szexuális élvezetnél, csak azt nagyon sokan nem ismerik és mivel az alantas ösztöneik vezérelik őket, így soha nem is fogják megismerni.


Szóval szerintem semmi baj sincs azzal, ha nem élvezed a szexet (valószínűleg túl gyakran csináljátok vagy túl sokat maszturbáltál, ezért az ingerküszöböd kitágult), de a férjeddel közösen kell megteremtenetek a számodra is kellemes feltételeket ahhoz, hogy azért a házaséletetek működhessen.

2018. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Mondjuk egyetértek az utolsóval.

Amikor én is olyan helyzetben voltam, hogy állandó jelleggel ment a szex korlátok nélkül akkor egy idő után már nem is kívántam meg nem is élveztem úgy. Ez addig vonzza nagyon az embert amíg nincs vagy amíg újdonság szerintem. Ja és még csak 25 éves vagyok!

2018. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha a partner nem vonz mitől legyen élvezetes a szex? Férj vagy sem ez ettől független. Ez is lehet az egyik ok.
2018. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!