Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor milyen izu is egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor milyen izu is egy egeszseges punci?

Figyelt kérdés

Nem reg megismertem almaim pasijat es hamarosan szeretnek vele lefekudni .

De a minap megkostoltam a puncim es hat nem nagyon izlett .

Olyan savanykas sos ize volt .

Egeszseges tiszta vagyok.

Rendszeresen jarok szuresekre nem dohanyzom.

Megis mi befolyasolhatja akkor ezt ?

Akinek edes az mitol lesz az ? Vagy azt csak mondjak ?

Nekem nagyon nem jott be es felek hogy a fiumnak se fog .

Elotte nyaltak mar ki sose mondtak hogy rossz lenne de en most kostoltam elosszor .

Es felek ez miatt most szexelni .


2018. máj. 23. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nincs méz íze, van egyfajta jellegzetes íze. De én ezt egyáltalán nem találom taszítónak, feltételezem, a többi férfitársam sem. Szóval nyugi, csak lazán :)
2018. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha enyhén savanykás, sós, akkor azzal nincs semmi baj. Van olyan is, akinek egy kicsit a savanykás "kevesebb".... Szerintem ezen ne parázz.
2018. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Enyhén savanykás sós íze van. Nekem nagyon vadító, izgató, teljesen beindulok tőle.

Ha genetikai összeférhetetlenség van köztetetek akkor fogja csak taszítani. Ez akkor van ha azonos génekkel rendelkeztek. Ha erről lenne szó akkor össze sem jöttetek volna mert taszítana a másik szaga. Ha nagyon eltérő gének vannak akkor vonzátpk egymást.


Volt olyan nőm akivel nem illettünk össze, neki a testszaga sem tetszett, és a puncija sem volt finom ízű, illatú.

A mostaninak imádom az illatát az ízét. Másnap reggel a legvadítóbb.

2018. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat .

Azert igy most kicsit nyugodtabb vagyok .

2018. máj. 23. 09:53
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Figyeld mi férfiak szeretünk 3.14nát nyalni így vagyunk kódolva (kivéve, aki nem meg aki meleg) szóval, ha nem büdös, akkor nincs probléma azzal, hogy milyen az íze. Arra figyelj, hogy ápolt legyen a többi nem számít hidd el.
2018. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5os te semmilyen puncit nem nyalsz akkor ki ?
2018. máj. 23. 10:08
 7/12 A kérdező kommentje:

Termeszetesen nem vagyok sem budos sem apolatlan. :)

Pl ami nedvesseg az izgalomtol lesz az szinte iztelen kicsit sos .

De amit elvezek az olyan fura izu nekem .

De ugye a ferfi sperma se egyforma .

Vagy csak nem szabad elelveznem mikor nyal es akkor o nem fogja ezt erezni . :)

2018. máj. 23. 10:11
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Jaj kérdező, nehogy emiatt ne élvezz el nyalás közben! :D Tényleg más amúgy a normál punci íze, a nedvesedőé és az orgazmus utánié is. Legalábbis magamon érzem a változást, le szoktam ellenőrizni néha. :D
2018. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Kerüld a tömény cukros sós zsíros húsos dolgokat , alkoholt szénsavat erős fűszert nassokat finom lisztet . Sok friss gyümölcs tea víz méz zamatosabbá teszi és nincs verejtéknek sem szaga .
2018. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hozzunk ossze egy talit kinyallak aztan utana megmondom mit valtoztass az etrendeden
2018. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!