Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet banánon gyakorolni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet banánon gyakorolni az orális szexet?

Figyelt kérdés

Tudom furán hangzik, meg nyilván a banán nem mondja majd mi a jó neki. Csak annyit szeretnék be gyakorolni, hogy ne fogazzak, mert rettentően parázok emiatt. Szeretném csinálni a barátomnak, beszéltünk is erről. Ő annyit mondott, higy nem tudom elrontani, csak ne fogazzak. Szóval kicsit ráparáztam és más nem jutott eszembe csak a banán.

Esetleg van valami jó tippetek vagy technikátok?



2018. máj. 23. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más érzés banánt szopni és más farkat.
2018. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen rendelkezésedre állok, gyakorolhatsz kedvedre. Bátran privizz. 18/5 cm.
2018. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

De ugye megpucolva gondoltad? Mert a héját vegyszerekkel kezelik, nem lenne túl egészséges szopni.

Egyébiránt, hogy ne fogazd, azt gyakorolhatod rajta, de teljesen más érzés lesz, mert más az alakja, stb.

2018. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem sok nő csinálta nekem. De a tapasztalataim nem jók. Nem fogazással volt probléma. Ahogy a nők szokták mondani itt is, hogy a férfiak többsége nem tud nyalni, a nők sem szopni. Bár mondom, nem volt sok barátnőm. De nem is a technika a legfontosabb.

Ahogy a barátod is mondta, ha nem okozol fájdalmat, akkor nem lehet rossz. Mert a szándék és annak az üzenete a fontos. Éppen ezért nem ábrándulnék ki és nem akarnék ejteni senkit azért, mert kicsit bénázik közben. A banán valóban nem jelez vissza semmit, nem olyan a formája és sokkal vékonyabb is. Nem lehet a péniszhez hasonlítani.

Szerintem feleslegesen parázol. Csináld neki és ne féljetek kommunikálni. Az ember persze zavarban van, ha ilyeneket szavakba kell önteni, már hogy mi jó és mi nem. De le kell ezt a gátlást küzdeni. A férfiak és nők is különböznek, nem mindenkinek ugyan az jó. Ezt ki kell tapasztalnotok. De a legfontosabb az lenne, hogy ne stresszelj ezen. Majd kialakul, csak jöjjön szívből ennyi

2018. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Persze fogsz néhány banánt, csinálsz belőle egy kis "koszorút", szépen beleülsz, aztán leszopod a barátod😀
2018. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Az enyém csak 17/4.5 azonkönnyebb gyakorolni. Privi ide is jöhet bátran! ;)
2018. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
A másik a ne fogazz mellett a ne kezezz! Sok nő csak rángatja a cerkát és hozzáérinti a száját és ezt nevezi szopásnak vagy is azt hiszi ez a szopás. Nos a ne kezezz elv ugyanannyira fontos, mint a ne fogazz szóval most még jobban ráparázhatsz, ha az elsőtől ráparáztál... minek banánon gyakorolni amúgy, mikor ott a barátod? Ha nem tetszik neki, hogy te még ebben kezdő vagy és tanulnod kell, akkor ne is vedd a szádba a kukiját, hanem keress egy normális srácot, aki ezen túl tud lépni, hogy még kezdő vagy. Inkább örülne neki, hogy az ő farkán tanulsz be és taníthat, mint ilyen hülyeségeket beszél!
2018. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szívesen megtanítalak szopni, egy szopócsoda leszel pár hét alatt. Nagy rutinom van, régóta szopatok.
2018. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én anno 16évesen próbálkoztam vele:D

De teljesen más volt mikor már tényleg élesbe csináltam.

23/l

2018. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Kígyóuborka jobb erre a célra.

A banán törik + nem is olyan vastag.

2018. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!