Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatból szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból szokott kapcsolat lenni? Mi a gyakoribb?

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
a jelenlegi kapcsolatom szexkapcsolatnak indult, majd a kapcsolat lett belőle, de szerintem ez elég ritka
2018. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk pl lett, pedig kijelentette hogy nem akar komolyat. Aztan amikor elkezdtem mas fiuval is randizni, akkor kijelentette, hogy csak engem akar. 3 eve egyutt. 24
2018. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja azt meg hozzatennem, hogy ha olyan 3-4 ho elteltevel nem alakul ki, akkor kar remenykedni.
2018. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ritka, a férfiak tökéletesen szét tudjak választani a dolgot. Nőként sokkal nehezebb. Volt psr szexkapcsolatom, egyikből sem lett semmi... Volt aki azert koptatott le, mert ő már komoly kapcsolatot keres.

26N

2018. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem változó.

Viszont az tény, hogy minden kapcsolatnak az alapja a jó szex.

Lehet hogy szexnek indul csak a dolog, de a dugáson kívül beszélgettek/ismerkedtek is. Alapból ha már a szexre rámentek megvan a kémia, hisz ha nem szimpatikus, eleve nem dugtok. És ha még belsőre is jó, akkor kialakulhat komolyabb is.

2018. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk például nem lett belőle kapcsolat, én akartam, a pasi nem... tipikus, de én voltam a hülye...de legalább jókat szexeltem :D
2018. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakori. Rendszeresen nem fogsz találkozni olyannal akivel nem érzed jól magad. Ha jó a szex és szívesen töltesz vele időt, onnantól egy hajszál választ el egy kapcsolattól.
2018. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!