Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mi a fontosabb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a fontosabb a hossza vagy a vastagsága? Kor

Figyelt kérdés
Mi férfiak úgy vagyunk ezzel a kérdéssel mint ti a mell méret kérdésével.Legtöbbször azt gondoljuk férfiként hogy hazudtok ezért vágyunk nagyobbra.Én pl: a mell méret kérdéséhez úgy állok ha kicsi azt is szeretem ha közepes azt is ha nagy azt is nincs jelentősége.De nálatok mi a helyzet?Mert ti a f@rok tol elégültök ki mi fiuk pedig nem a melltől.Őszinte választ szeretnék csajok.

2018. máj. 23. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Vastagság

23/l

2018. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Mit lehetne kezdeni egy cékony kicsi kukival? Semit! Ha 20centi de nagyon vékony azzal se lehet semit kezdeni de ha 14cm és azért vastag azzal már lehet dolgozni. Suerintem a vastagság nagyon fontos hogy ne egy ujjam vastagságú falloszod legyen. Bárn én páromé 20 centi és rettentően vastag ami nem mindig áldás! Be tolja és néha az fáj meg ilyeneknde szerencsére sokszor sikerül elégé ki tágitani és be nedvesíteni viszont moután be kerül utána csodákat müvel! :D


19/L

2018. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Mi sem a faroktól elégülünk ki. A nők nagyobb százaléka nem tud hüvelyi úton elmenni, tehát inkább a nyelved vagy a kezed okoz orgazmust. A farok, tehát a szex csak egy plusz dolog ami ehhez jön, egy írtózatosan jó dolog de akkor sem kielégítő. Egyetlenegyszer volt csak hüvelyi orgazmusom de nem nagy szám, maradok a csikló általinál.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: A vastagság fontosabb, a hossz teljesen lényegtelen. A hüvely falát kell izgatni nem a méhnyakat...


Jöhetnek a lepontozások.

2018. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mi nem agyalunk ennyit a mellméreten, mint ti a farokméreten.

Általában a pasik, ha muffot kapnak a kezeik közé, nem nézik nagyon mekkora a mell. Nyilván vannak válogatós pasik is, de egy normális önbecsülésű nő nem csinál problémát a melle méretéből.

Ti vagytok azok, akik nem képesek felfogni, hogy centikkel nem lehet egy nőt kielégíteni. Nyilván egy mikropénisszel nem lehet kielégíteni senkit, max egy bolhát, de ha egy férfi figyelmes, odaadó, akkor nyert ügye van, akár vastag, akár nem, akár hosszú, akár nem.

De a nagyon hosszú nem előnyös, kevés nőnek van akkora hüvelye, amiben kényelmesen elfér egy 18-20 centis farok.

Egy teljesen átlagos 13-14 centis szerszámmal is lehet bőven gyönyört okozni, ha az illető tud bánni egy nővel.

2018. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%

Az enyem oLyan hosszu mint egy alacsonyabb csajszi alkarja es olyan vastag hogy egy cappys kupakba eselyem nincs beferni.

Eddig minsen csaj akit megdugtam rimankodott utana hogy bsszam meg ujra, a sracok az oltozoben irigyeltek, en ezekbol azt a kovetkeztetest vonom le hogy mindketto fontos, vastag legyen es hosszu is. Bocs kisfarkuak de ez az igazsag

2018. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Kedves #5!

Az éves fizetésemet merném rátenni, hogy Te még sosem voltál nővel...

2018. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vastagság,48 nő.
2018. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
# 4 Lehet hogy te nem agyalsz a mell méreten de nagyon sok nő igen.A kérdést nem azért írtam mert önbizalom hiányom van nincs méret problémám főleg a vastagságával nincs gondom.A kérdés azért kérdés mert ez örök dilemma és legtöbbször úgy gondoljuk hogy nem vagytok őszinték a kérdésben. Eddigi válaszokat köszönöm.
2018. máj. 23. 21:16
 9/15 A kérdező kommentje:
5.A kérdés nőkhöz szol.A Kapy-is üveg szája pedig nem vastagság szerintem de mind egy nem téma.:D
2018. máj. 23. 21:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem a hosszú az nem jó. Első páromnak hatalmas volt, és borzalmasan fájt vele a szex. Először azt hittem, azért, mert szűz voltam. De amikor hónapok múlva is ugyanúgy fájt, elment a kedvem az egésztől. Nem tudtam, mi a baj, nem volt viszonyítási alapom. Aztán jött a férjem, nyugalmi állapotban nagyon kicsi szerszámmal, de felizgulva teljesen tökéletes volt, mindig mondtam is, hogy éppen belém való. De tényleg, vele olyan jó volt egymásba olvadni, belepaszírozni magam az ölébe, ez képtelenség akkor, ha 2-3 cm-re kilóg belőled valaki.
2018. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!