Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van itt olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van itt olyan aki szereti az anális szexet és élvezett is már el tőle?

Figyelt kérdés
Másabb érzés mint punciból elélvezni? És melyik a jobb érzés?

2018. máj. 25. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak az análtól nem lehet elélvezni. Nekem sokkal erősebb az orgazmusom ha anál közben simogatják a csiklómat.
2018. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megértem ha ezt nem szívesen vitatjátok meg egy pasival, de engem mindig érdekelt..
2018. máj. 25. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem eddig egyszer volt analis szextol orgazmusom
2018. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon jo erzes az anal, de ott nincs semmi olyan erzekeny terulet amitol orgazmus lehetne. Szoval ugye van csiklo orgazmus es huvelyi orgazmus...anal nincs :D
2018. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt,más érzés,de nem tudnám megfogalmazni a különbséget. Nagyon szeretem az anált is,nekem is úgy az igazi,ha izgatják a csikót is közbe.
2018. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Az első válaszoló csak egy féltékeny pcsa igen is el lehet élvezni az analtol attól mert neki nem sikerült
2018. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem és az elélvezés érzese hasonlított a csiklóihoz, de valahogy más volt.
2018. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van, aki el tud élvezni análtól, van, aki a melle, vagy fülcimpája izgatásától el tud élvezni - nők viszonylag sokfélék ilyen szempontból.
2018. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!