Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házaspárok! Ha valaki vendégsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok! Ha valaki vendégségbe jön hozzátok és ott is alszik, akkor is szoktatok éjszaka szexelni, vagy olyankor kihagyjátok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szoktunk. Másik szobában alszik,(kettővel odébb)az ajtó csukva.
2018. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy az első mondja. Sőt ha mi megyünk vendégségbe és ott alszunk, akkor is szoktunk.
2018. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Én ugyan nem vagyok házaspár, de sokszor volt olyan, hogy vendégség volt nálam, és ettől én még meglovagoltam az aktuális hercegemet...
2018. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Olyankor bevonjuk a vendéget is, ha szeretné, merr igyekezünk jó vendéglátók lenni.
2018. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
4-es ez jó 😀😀
2018. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Mi voltunk vendégségbe. és biza volt akció. ;)

Ha jönne hozzánk valaki, lehet kihagynánk a dolgot. Vékonyak a falak ;)

2018. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs akkora lakás, hogy itt aludjon bárki is, de magunkat ismerve, simán csinálnánk akkor ist
2018. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még a vendégek előtt is csinálnám, közös megegyezés alapján! És fordítva is!
2018. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt, hogy vendégségben csináltam a barátnőmmel, meg olyan is volt, hogy én egyedül férfiként vendégeskedtem egy barátomnál, aki a barátnőjével élt és lett belőle egy hármas szex. Ha már eszel náluk, szarsz a WC-jükbe, alszol az ágyukban, akkor már lényegében csak egy lépés hogy szexelsz is a lakásukban a partnereddel. Onnan meg csak egy kis lépés, hogy összehoztok egy csoportszexet.
2019. máj. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!