Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés " szopni "?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés " szopni "? Kellemetlen?

Figyelt kérdés
Komoly párkapcsolatra értendő ez a dolog. Nagyon jól megvagyunk a barátnőmmel. Szex terén is minden a legnagyobb rendben van! És ez nem csak szerintem van így! :D Szokott ő is kezdeményezni és ha rámjön és kezdeményezek akkor bármikor benne van. És ha már érzem hogy lassan elmennék inkább lassítunk picit csak hogy minél tovább csináljuk. Tehát azzal nincs gond hogy ne kívánna vagy bármi.. De valamiért az orálra nagyon nem kapós.. Mondjuk az tény hogy eléggé finnyás fajta de maximálisan higiénikus és ápolt vagyok.. És a " szerszám "-nak sincs ilyen fura, torz, csúnya alakja.. Szóval egyáltalán nem visszataszító.. De valamiért mégsem hajlik a dolog felé.. Erőltetni egyáltalán nem szeretném neki.. Nem akarom hogy úgy érezze hogy kötelesség, kényszer vagy bármi.. De mi miatt lehet az hogy ettől a dologtól óckodik? Ennyire rossz dolog lenne? Kellemetlen? Rossz íze van? Vagy miért kell tőle ennyire " félni "? ( Normális nemi identitással rendelkezem szóval kipróbálni egyáltalán nem szeretném hogy mégis milyen... :D )

2018. máj. 25. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Ha szeretem az illetőt, akkor élvezet így kielégíteni. Ha nem szeretem, akkor lehet bármilyen tiszta, nekem undorító. Remélem ezzel mindent elmondtam....
2018. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Első, ne tereld a témát a "ha szeretne megtenné" irányba. Ez nem ezen múlik. Ezzel az erővel egy csomó szexuális dologra mondhatnánk, ha egy nő nem akarja, biztosan nem szereti eléggé a párját.

Kérdező, beszéltetek már erről? Ő mit mondott?

2018. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%
Sajnos vannak ilyen lányok, akik nem szeretik csinálni. Ha neked ez fontos, akkor keresned kell mást. Nekem is volt ilyen "barátnőm". Nem lehet vele csinálni semmit.
2018. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom milyen ny*morék pasijai voltak előttem.. Látom és érzem rajta hogy nagyon nagyon szeret engem és kíván.. Családom is szokta mondani hogy úgy néz rám kb mint az istenre.. És igazából tényleg sokat is köszönhet nekem. Nagy lelki válságból " mentettem " meg szegényt.. Azon is agyaltam hogy talán az előző kapcsolatából maradhatott meg nála ez az undor.. Ezért is nem szeretném nála egyáltalán erőltetni a dolgot. De nagyon érdekel az hogy ez ekkora nagy elvárás és áldozat? Én például imádom szájjal kényeztetni a párom de ezt sem várja el.. Furcsa nekem.
2018. máj. 25. 21:51
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Ahogyan beszélsz róla, tehát hogy "megmentetted" meg hogy "ekkora áldozat" szerintem ha nem is mondod ki, igenis érezteted veled a frusztrációdat, és ezért eltávolodik tőled, és ezt így (is) mutatja ki.

Lehet lepontozni, de én éltem már ilyet, és szerintem ez a helyzet. A pasik azt hiszik nem látjuk át őket ha nem mondják ki a problémájukat, pedig ezt a nők sokszor megérzik.

2018. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Ne is erőltesd, csak kérdezz rá. Beszélgessetek róla egy nyugodt pillanatban.

2-es voltam.

2018. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem éreztetem vele és emiatt nem is neheztelek rá! Én tényleg megértem. És ilyennel meg sosem " terrorizálnám " hogy : Ha szeretsz akkor csinálnád! - ilyet sem mondanék neki soha.. Egyszer volt erről még az elején hogy mit szólna ha kipróbálná mert nekem ez nagy gyengém. Erre az volt a válasza hogy ne haragudjak ő nagyon szeret engem de ebbe SOHA nem fog belemenni. Majd mondtam neki hogy abba se ha mondjuk csak kezdésnek puszilgatja körülötte vagy kipróbálja milyen és ha nem tetszik neki akkor soha többé meg sem említem neki. De mondta hogy sajnálja de akkor sem. Én ezt teljesen elfogadtam nem problémáztam egyáltalán. És többé fel sem hoztam neki meg ilyen odaszólós megjegyzéseket sem tettem neki.. Nem piszkálódtam vagy bármi.. De például a szex hihetetlen jó vele. Csak azért hiányzik ez a kis gyengédség.. De arról szó sincs hogy én ezért partnert váltsak!! Csak mégis kíváncsi vagyok hogy mi tud valakiben ekkora undort kelteni hogy ennyire tabu legyen neki.
2018. máj. 25. 22:04
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Elég annyi is az undorhoz hogy az előző partnere bsztatta ezzel. Nem kell erőszakhoz folyamodnia, elég ha minden alkalommal felhozza hogy naa csak egy kicsit, vagy mindenki csinálja blablabla...ettől elmehet az ember kedve és megundorodhat.

Olyanról is hallottam barátnőmtől hogy az exe konkrétan odanyomta a farkát a szájához, mert ő nem akarta bekapni. Ettől is megundorodhat valaki.

Hiába, a férfiak többsége erőszakos, akár lelki akár testi terrorról beszélünk...

2018. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lehet valami ilyesmi dolog lehet a háttérben. Bár abból a srácból ezt nem tudnám kinézni.. Mármint aki volt neki előttem. 3 barátja volt. Abból 1-el le sem feküdtek meg konkrétan semmi sem volt. Akivel meg előttem volt azzal feküdtek le de mondta hogy vele még a szex is borzasztó volt. A pali letudta és hello... Elég szánalmas. Ő nem " várta " el tőle az orális szexet. Én is csak egyszer kérdeztem rá de akkor határozottan megmondta hogy nem. És minimálisan sem szeretném erőltetni meg célozgatni rá hogy mennyire jól esne. Nem akarom hogy kellemetlenül érezze magát vagy hogy azt érezze hogy nem tudja nekem azt megadni amire vágyom. Azt meg végképp nem akarom hogy csak azért csinálja mert nekem akar jót neki meg szenvedés az egész... Ezzel nem akarom elrontani a szexuális életünk mert az meg nagyon jó. Amióta velem van tudja először élvezni a szexet..
2018. máj. 25. 22:20
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Ebből azt szűrtem le, hogy te képes vagy rá várni. Képzelt én 20 éves koromig egyáltalán nem szptam, mert undorítónak tartottam és minden exem eröltette a témát...Aztán megismertem egy srácot aki soha egyszer sem hozta fel, viszont ő mindig kinyalt mert csak úgy tudtam elmenni. Én se hoztam fel amúgy neki, mert azt gondoltam nem várhatom el ha én se csinálom. De ő ennek ellenére csinálta. Egy idő után már az volt a fontos számomra hogy neki örömet szerezzek, és ezért kipróbáltam. Ehhez kellett durván fél év. De megtettem. És a reakciója miatt azóta is megteszem. Mert imádom hogy örömet tudok neki szerezni. Szóval ha tényleg tudsz türelmes lenni, talán meg jön hozzá a kedve. :)
2018. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!