Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti már küldtetek valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már küldtetek valakinek intim képet, videót magatokról?

Figyelt kérdés

Lett bármi negatív következménye ennek számotokra?


Senki felett nem kívánok pálcát törni és privátot sem fogok senkinek se küldeni, szóval nyugodtan válaszoljatok.



2018. máj. 26. 19:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kaptam és küldtem. F.
2018. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Képet és videót is küldtem már lánynak, lánytól is kaptam már mindkettőt. Általában arc nélkül, de akivel régebb óta ismertük / ismerjük egymást azzal akár arccal is.

Eddig senkinek nem lett semmi baja belőle, csak boldog perceket okoztak :D

2018. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem,mostmár nem fogok ,hülye nem vagyok!!
2018. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és nem.
2018. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kaptam és ha kérte akkor küldtem is. Van kifejezetten erre való oldal, de egyébként itt is, illetve innen megismert személyekkel is évekkel ezelőtt. Sőt, volt aki a barátnőm lett. Egyébként senki nem élt vissza semmivel, ez úgy gondolom mindegyik fél érdeke amúgy is. Gondolom most is működne ugyanúgy a dolog, mint pár éve. 27F
2018. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Küldtem már képet meg kaptam is. Semmi következménye nem lett tudtommal. L
2018. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Küldtem már de szerencsére nem volt semmi gond.36N
2018. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, múltkor egy lánnyal megbeszéltünk képcserét.

Én küldtem neki mellről, punciról, még meg is dicsérte.

De ő már nem küldött.:(

Szemétség.:(

18L

2018. máj. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Exemnel hónapokig küldtünk egymásnak...nem volt eddig következménye , de én pl olyat nem küldtem amin az arcom látszódna, ő viszont igen. Így igen csak ráfázna ha megtudnám hogy visszaèl a kèppel. De szerencsére soha nem nèznèm ki belőle hogy erre kèpes lenne, bár ez elèg naív kijelentès a mai világban . Sajnos senkiben sem szabad bízni, mindig fel.kell készülni a legrosszabbra.
2018. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is küldtem már és nem lett semmi gond, kaptam is, volt akitől nem de a többség korrekt volt és küldött is. Természetesen arc nélküli képek voltak. :-)
2018. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!