Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez fétisnek számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fétisnek számít?

Figyelt kérdés
Tetszenek a 100 kg-os vagy annál nagyobb lányok. Ez szerintetek fétis?

2018. máj. 26. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Ez betegség
2018. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez a te izlésed, ami eltér az átlagtól.
2018. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
93%
énis igy vagyok vele. BBW for life.
2018. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a papné.
2018. máj. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2018. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Igen, ez egy fetisizmus, angolul feederism-nek nevezik, bár ahogy elnézem, meglehetősen alulkutatott, szóval az elnevezést mindenki úgy használja, ahogy akarja, de azért a feederism nem csak a ágyhozkötött nőket etető férfiakat jelenti, hanem egy sokkal tágabb embercsoportot.


Az interneten viszonylag sokan vagyunk (még itt gyakorin is néhányan), de nem annyian hogy nagyon közismertek lennénk. Vannak akik vonzónak találják a kövéreket, és vannak akik azt találják vonzónak ha ők kövérek.


Hogy ez betegség? Mindenki döntse el maga, legalábbis amíg valaki nem hívja fel a társadalom figyelmét erre. Addig nincs társadalmi konszenzus a témában, szóval ki mondja meg etikus-e vagy sem. Nem illegális, az biztos.

2018. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az emliitett wikipédia cikk a fétisek közé sorolja a hosszú haj imádatát, akkor a hájas női testrészek szeretete is ide sorolandó. Nálunk pl a reggeli szexhez elég volt, ha a barátnőm csak megfogta a kezemet, és letette valahova a köldöke környékéhez. Éreztem a puha, finom pociját, és onnantól nem volt megállás :D

Viszont a kövér nők szeretetét nagyon nem keverném össze a feederism-mel. Előbbi egy izlésbeli dolog, utóbbi már a partner testének a megváltoztatása.

2018. máj. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Addig amíg nem az okoz örömet, hogy a párod addig hizlalod míg már csak a te segítségeddel tud élni, létezni, szerintem nem beteges. Nekem elég fura, hogy a fétisek köze sorolják már azt is, ha a teltebb nőkhöz vonzódsz. Mintha hozzánk csak az vonzódhatna, akinek valami mentalis gondja van...
2018. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én szívesen megismernék ilyen súlyú lányokat! :D

23/F

2018. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!