Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy tök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy tök másfajta puncival képzeltétek el a jövőbeli partnereteket, mint amilyennel rendelkezik? Mennyire általános az, hogy például az ilyen bombázóknak "rózsaszínes babapuncijuk" legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy kicsit fura kérdés, de volt már olyan, hogy pl. volt alkalmatok egy nagyon szép, vonzó hölgyeménnyel találkozni, de a puncija nem volt kívánatos? Miért?

Vagy esetleg volt olyan, hogy mondjuk egy csajt saláta puncival képzeltetek el, mert az "illett" volna a testalkatához, de baba volt neki?

Mennyire általános az, hogy az ilyen nagyon jó csaj, iskola, osztály, csoport, munkahely szépének baba puncija van? Ez csak ilyen mai média által manipulált képzettársítás/árukapcsolás?



2018. máj. 28. 01:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok elírtam : nekem* salátás puncim van
2018. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én meg az utolsó válaszoló inverze vagyok: soha nem voltam a fiúk kedvence, sőt volt, hogy meg is aláztak a külsőm miatt, de a kisajkaim nem lógnak ki egyáltalán.
2018. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!