Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanság ennyire gáz szűznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság ennyire gáz szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Az egyik igen jó barátom azt mondtam, hogy már elég gáz ennyi évesen szűznek lenni, szóval szívesen segítene megszabadulnom ettől a tehertől... Tényleg ennyire nagy szégyen, ha az ember nem 11-12 évesen veszti el a szüzességét?

2018. máj. 29. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy? Én 21 vagyok és még szűz. A 11-12 évesek azt sem tudják mit csinálnak.
2018. máj. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Mivel "barátom" jelzőt használtál, ezért feltételezem lány vagy. Nem érzel egy picit önző szándékot a szavaiban? Inkább az a gáz, hogy így van ahogy van, és már 18 alatt kiégnek a fiatalok szexuálisan.
2018. máj. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Így végiggondolva a dolgokat, lehet tényleg önzőségből tenné csak. És én is sajnálom, hogy 18 év alatt már mindenki túl volt mindenen. Egyébként igen, lány vagyok.
2018. máj. 29. 07:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ti egyáltalán láttok, vagy ismertek 11-12 éveseket? Azért mert a Maunika Showban a cigók 14 évesen szülnek, ezért azt hiszitek minden mai fiatal orgiázik?


"Mi volt kislányom ma az iskolában? Milyen a hatodik osztály?"

"Hát, töri után sajnos rossz volt az idő, és nem tudtunk kimenni kosarazni, ezért nyomtunk egy egész osztályos orgiát, én négy fiúval feküdtem le, de nem a Danival, ő olyan gyerekes, fúj. A Gabi meg nem volt hajlandó megdugatni magát a Petivel, mert ő tartogatja a szüzességét, ha szerelmes lesz. Ilyen szégyen!"

2018. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy gáz! A hülyegyerekeknél lehet hogy annak számít, de azokkal nem kell foglalkozni. Amúgymeg nincs senkinek a homlokára írva, szóval csak annak az egy embernek lesz köze hozzá akivel együtt leszel.
2018. máj. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok 22 múltam amikor elvesztettem.Szerettem volna előbb is(kb 17)de csak akkor jött össze.
2018. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy gáz! :) És jól mondták előttem, ez egy tipikus ócska duma a srác részéről, mert így akar bejutni a bugyidba. Felajánlja, hogy megszabadít a "tehertől"!? Milyen kedves... Röhög a vakbelem..

Be ne dőlj neki!

2018. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Hogy a 12 évesek nem tudják mit csinálnak az egy dolog. De hogy a 18 éves szüzek se az is biztos. Nem lehetsz ennyire naiv. Kiscsávó csak meg akar rakni. Ő lesz a helyi menő aki levart egy szűz csajt .
2018. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda perverz világban élünk! A 14 évesek égnek a vágytól és várniuk kell míg legalább 16 évesek lesznek, hogy elhiggyék nekik az érzéseiket. Nem csoda, hogy érzelmileg kiégnek és elítélik a világot és a szülőket a mai fiatalok.
2018. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésedre a válasz nem. Elég profán lesz, de ez a jó barátod csak meg akar dugni és azért mondja azt amit. Megszabadulni a tehertől.. azt a leborult k. élet..
2018. máj. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!