Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor gáz úgymond "piszkosul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor gáz úgymond "piszkosul szexéhesnek" lenni egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Van párkapcsolatom és eléggé kimutatom h kívánom a párom. Ez azt jelenti h olyan qrvás vagyok. De csak közöttünk marad ez, mert amúgy jókislány vagyok civil életemben.

Szégyellem kicsit magam emiatt és azt sem szeretném h a normális kapcsolatunk orgiákba forduljon át. Van rá esély sajna, de ha kívánom akkor szeretem felizgatni őt is, direkt húzni, vagy csak rámászni mint aki már ezer éve nem szexelt. Fogjam vissza magam? 23/L


2018. máj. 29. 15:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*n?
2018. máj. 29. 15:18
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Ne fogd vissza magad, én és gondolom a pasik nagy része imádják az ilyen nőket, semmi baj nincs ezzel ha az utcán nem így viselkedsz mindenkivel és persze ha még tudsz állni az orgia előtt
2018. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De nem szeretném erre kihegyezni a kapcsolatunkat és mégis sikerül...:/
2018. máj. 29. 15:23
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Ne állj le.Bár van mikor kell,de te ismered a párod ilyen téren.Ha ez bejön neki,akkor csak így tovább.

Ez nálam is nagyon bejön kvás aláfestéssel.

2018. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez neki is tetszik akkor nincs gond.
2018. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De mikor van az a pont mikor már csak a szexről szól a dolog? Amúgy minden ok közöttünk, de volt már rá példa h közös programm helyett egész nap ágyban maradtunk és nem tvzni...

És ezt én csinálom, ő csak élvezkedik.. mikor kell nemet mondani?

2018. máj. 29. 15:30
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem fogd vissza magad.
2018. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz, hogy a pacákod nem tud téged úgy megb*szni, hogy végre nyugton maradj.


Egy kiadós dugás után a nő gondolni se bír a szexre egy ideig.

2018. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Soha ne mondj nemet.Én partner vagyok mindég ebben.
2018. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagyrésze egy frigid fadarab. Én a vagyonom adnám oda egy olyan nőért, aki szereti a szexet és kölcsönösen vonzódnánk egymáshoz! Majd a következő életemben összejön. Remélem.
2018. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!