Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-25 éves Fiúk, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 éves Fiúk, nektek mennyire jönnek be a régebbi szexszimbólumok?

Figyelt kérdés

Írhattok bárkit, de nekem konkrétan 1 valakiről jutott eszembe ez a kérdés. Sharon Stoneról. Még mai napig is azt mondom, hogy kevés olyan gyönyörű arc volt Hollywoodban mint neki fiatalon.

https://www.youtube.com/watch?v=j9-9qw5zs6Q

Néhol nekem is az jutott eszembe régen mint James Purefoynak Marcus Antoniusként:

"Oh gods!!! Your beauty is painful. You are crucifix of Venus. Let me die in your arms!"



2018. máj. 30. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha nem rajongtam érte, 25 évvel ezelőtt sem.
2018. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor tetszettek ezek a csajok, pl. Terry Hatcher, Kim Basinger, meg Sharon Stone is. Mai szemmel Kim Basinger nem bejövős, a többit még mindig elkapnám (legalábbis az akkori, fiatal énjüket).
2018. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most néztem meg egy 1986-os erotikus újságot. Majdnem mindet elkapnám...

35F

2018. máj. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!