Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteges dolog az ha engem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges dolog az ha engem izgat az ha egy fiú sokat cigizik?

Figyelt kérdés

Egyrész azért mert jó nézni ahogy fújja a füstöt. Másrészt pedig azért mert káros és "jó" nézni azt ahogy tönkre teszi a szervezetét, de még nincs baja tőle, tud sportolni, van merevedés...

Ez nagyon perverz dolog.

21 L vagyok. Privátot nem kérek, csak ide írjátok!!!


2018. máj. 31. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

""jó" nézni azt ahogy tönkre teszi a szervezetét, de még nincs baja tőle, tud sportolni, van merevedés..."


A kulcsszó itt a "még".


A férfiakat is izgatja, ha egy nő cigizik, ez még lehet egy fétis. Na de hogy azt élvezed, hogy a szerelmed pusztítja önmagát!? Hát nekem ez kicsit meredek..

2018. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Én pont ilyen vagyok:D Szerintem ebben nincs semmi. Mert szerintem is király dolog, hogy ha valaki önpusztító életet él és mégsem pusztul el. Ez mutatja, hogy testileg elég életre való és elnyűhetetlen. Érthető, hogy ez vonzó lehet az ellenkező nem számára, mivel azt sugallja, hogy szélsőséges környezetben is életben marad. Szerintem ez nem annyira tudatosan, hanem ösztönösen lehet így.

De amúgy engem is be tud indítani, ha egy lány cigizik. Ha azt valahogy nőiesen teszi. Tényleg ahogy lassan hömpölyög ki a füst az ajkai között, máskor meg ahogy enyhén csücsörítésre álló ajkakkal fújja ki. Illetve ahogy lassan a szájához emeli a cigarettát. Egyszerre határozott és finom, légies lehet egy ilyen

2018. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
16 éves korom óta cigizeg, most 46 múltam, és van még merevedésem. Ezt csak azért mondom, mert a sok fiatal - arra nem gondolva, hogy talán ők is lesznek 40-50-esek-,ilyenkor már az ember nem szexel. Hát tévednek, a cigi mellett is van libidóm!
2018. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Az ilyenek miatt kezdenek el cigizni. Fuj undorito dolog.

Amit meg az elso irt az nevetseges!


Hol tetszene nekunk ferfinek az ha egy no dohanyzik? Undorito dolog, nem allok olyan novel szoba aki cigizik nem hogy tetszik de taszit is.

2018. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem libidó kérdése. Az érelmeszesedés miatt lehet az, hogy valakinek nincs merevedése a cigitől. De itt meg a kulcsszó a "lehet". Mindenkinek más a szervezete. Vannak 100 évesek is akik világ életükben dohányoztak és vannak akik passzív dohányosként meghalnak vagy rákban, vagy infarktusban a 40-es éveikben
2018. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Smoking fetised van ennek van több változata te a sötét oldalára gerjedsz.Nekem is az van csak én nem a sötét oldalát szeretem hanem a látvány vonz inkább és mivel hogy fiu vagyok nekem a dohányzó nők tetszenek.26f
2018. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Az. Szereted a büdös szájat.
2018. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nincs lehangolóbb dolog a világon, mint olyan ember mellett feküdni, olyan emberrel csókolózni, akinek árad a szöveteiből a cigaretta szag.

Hiába mos fogat, hiába ápolt, hiába a több tonnányi rágógumi, egy nem dohányzó érzi ezt a szagot.

2018. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok. Imádom a cigiző pasikat, lehet ez valami fetishh, de qrvara bejon :D 21/L
2018. jún. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!