Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nehez manapsag olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nehez manapsag olyan not talalni aki nem csak a penzre megy? A penz dolgot ugyertem hogy angliaba dolgoztam van penzem, vannak jo ruhaim, sztem nemvagyok csunya. Megis ha irok valakinek meg arra se melto hogy valaszoljon.

Figyelt kérdés
Gondolom azert nemir vissza facen mert nem olyan kepek vannak facemen hogy zara meg nemtudom milyen cuccokba vagyok meg elit helyeken...tengerpart mellett stb...
2018. jún. 2. 21:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ugyertem manapsag csak a felszineskedessel lehet hoditani?csak az szamit mit latnak a lanyok a belsodet meg nagyivbe leszarjak?
2018. jún. 2. 21:29
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen van pasija, vagy nem jössz be neki külsőre.
2018. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sztem marad akkor a kulso mivel olyan lannyal alapbol nem allok szoba akinek baratja van nezhet ki akarhogy tiszteletbe tartom a parkapcsolatat.
2018. jún. 2. 21:35
 4/20 anonim ***** válasza:
Privátba küldhetsz képet, megmondom milyen vagy.
2018. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Egyébként ez tényleg így van.

Borzasztó felszínes a legtöbb ember.

2018. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

szóval van pénzed, de senkinek sem kellesz, ebből azt a következtetést vontad le, hogy minden nő csak a pénzre megy? :DD Az biztos, hogy nem szellemi munkával kapartad össze a nyamvadt tengerparti utat ezek után.

A nők nem pénzre, hanem potenciálra mennek. Az, hogy mosogattál pár évet, nem fog túl sok bugyit megnedvesíteni, sem pedig az a szellemi színvonal, ami a kérdésedből sugárzik. Szerintem próbálkozz kitartóan, és esetleg olyan helyen ahol eleve társat keresnek a csajok, ne közösségi oldalon zaklasd őket a szerelmeddel.

2018. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De a mai lanyok alapbol igy vannak nevelve vagy en nemertem miert van ez?
2018. jún. 2. 21:49
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem mosogattam.de meg ha ugyis lett volna?!az befolyasolja a szemelyisegem ha kulfoldon mosogattam volna?vagy attol kevesebb lennek?mert manapsag csak az a meno meg nagyfaszu csavo aki nem ketkezi munkaval szerzi a penzet vagy mi?
2018. jún. 2. 21:52
 9/20 A kérdező kommentje:
Ezzel azt akartam mondani vagy megtudni hogy ha ennyire felszines ez a mai vilag akkor inkabb hagyom a faszba az egeszet es kesz
2018. jún. 2. 21:52
 10/20 A kérdező kommentje:
En azt vettem eszre mindig az szamit manapsag mit mutatsz masoknak mennyire te vagy a meno gyerek meg mennyire van penzed...
2018. jún. 2. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!