Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor és kivel. Hol szexeltete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és kivel. Hol szexeltetek először? L/20

Figyelt kérdés
Most fejeztem be sulit..Még nem szexeltem mert még nem találtam meg a megfelelő partnert...és visszahúzódó is voltam nagyon...de most csak úgy keressek valakit akivel...csak azért mert még nem szexeltem...

2018. jún. 3. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Szexelni nem muszáj. Nem lesz belőle semmi baj, ha nem most hanem egy év múlva veszíted el egy olyan partnerrel akivel szeretnéd is.
2018. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a legelső alkalom 19 évesen volt, egy kocsi hátsó ülésén történt. Sosem így képzeltem el,de így alakult. Azóta is együtt vagyunk a barátommal. 20/L
2018. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Itthon, 15 voltam és akkor két hónapja voltunk együtt, a kapcsolat pedig 3 évig tartott.
2018. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elmondásod szerint várod a megfeleő partnert. Ne azt nézd hogy más hánnyal volt, hanem hogy neked mi a jó. Neh gondolom, hogy tetszene ha kihasználnak, csak úgy. Lehet hogy megbánnád, nem lenne jó. Ne kapkodd el, olyannal legyél akiben megbízol és szereted! Neked is jobb lesz.
2018. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A jelenlegi párommal, 15 évesen nyáron, egy bozótosban egy tó mellett.
2018. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A barátommal, 4 éve 2 hónap járás után, a szobámban
2018. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1 éve és 4 hónapja egy haverommal az ő szobájában. 18 éves voltam.

Igaz, hogy nem jártunk, de nem azért veszítettem el vele, mert "legyen már valaki", hanem mert úgy éreztem, hogy vele szeretném, nagyon bejött, talán még szerettem is (tudom, hogy furán hangzik, de akkor szerelemnek éreztem, utólag fellángolásnak látom). A lényeg, hogy utána hiába szexeltem egy olyan fiúval, akivel szintén nem vagyunk együtt, de nagyon szeretem, nem bántam meg, hogy vele veszítettem el. Sőt, azt bántam volna meg, ha a második fiúval veszítem el.

Arra szeretnék kilyukadni, hogy nem feltétlenül rossz, ha nem a barátoddal, vagy a szerelmeddel veszíted el.

20/L

2018. jún. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az elso barátnommel csináltam 21 évesen. En is cikinek éreztem akkor, de nem mondtam el senkinek, hogy még szuz vagyok. Meg volt a storym, amihez mindenkinek tartottam magam, ha szoba jott valahogy a sex tema. Es utána amikor eljott az ideje, megtortént.


Ha te nem érzed magad készen rá, vagy netán testileg nem vonz az egész, akkor nem kell vele sehova sietni. 20 évesen tokre normális, nem vagy semennyire "elkésve".

27F

2018. jún. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16 éves voltam.

A srác szobájában történt.

Haverkodtunk egy ideig, aztán egyszer szóba jött, hogy én még szűz vagyok és mi lenne ha...

Aztán megtörtént, végül szexkapcsolat lett belőle, ami kb fél évig tartott. Ő is szűz volt még.

Utólag nem bánom, hogy vele vesztettem el, mert jól éreztem magam vele. Azt bánom, hogy már nincs köztünk olyan, haveri/baráti kapcsolat, mint az elején. Bár ez már évekkel ezelőtt történt. :)

2018. jún. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!