Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok akik csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik csak szűzekre buknak?

Figyelt kérdés

2018. jún. 4. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifejezetten rájuk bukok. De eddig csak tapasztalt és idősebb pasikkal voltam. Nagyon vágyom arra, hogy egy tini fiúval kényeztessük egymást :)

22l

2018. jún. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nincsenek. Az első válaszoló meg tuti srác. 20/L
2018. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ne ringasd magad tévképzetekbe. Nem hiszem, hogy lenne olyan lány, aki kifejezetten a szüzekre bukna.
2018. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát tulajdonképpen nem csak és kizárólag rájuk, mert nem ezen fog múlni, hogy kivel jövök össze vagy vagyok hajlandó szexelni, de tény, hogy nálam bónuszpont. Van benne valami édes és ártatlan, "be lehet törni", és az sem utolsó szempont, hogy valószínűleg megbízik bennem, ha ilyesmire vetemedik (ha menne neki enélkül is, akkor nem várt volna olyan sokáig), nekem meg ez nagyon jól tud esni.
2018. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem rájuk bukok, de szívesen megrontottam volna már párat ha ismertem volna ilyet.
2018. jún. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az túlzás, hogy rájuk buknék, szimplán csak izgatott a dolog, és mivel többnyire nálam fiatalabb pasikkal jártam, (1-2 év), megesett, hogy szűz volt. Három pasinak is én vettem el. A 3. azóta már a férjem. Ő pl 3,5 évvel fiatalabb.
2019. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!