Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki próbálnám idősebb és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki próbálnám idősebb és fiatalabb lányokkal is. Hogy tudok velük ismerkedni? 24/F

Figyelt kérdés
Vonz hogy idősebb és tini lányokkal is lefeküdjek. De egyszerűen nem érzem annyira életszerűnek hogy oda menjek egy tizen éves lányhoz flörtölni és szintúgy a 30 feletti nőkkel is.

2018. jún. 4. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Amíg a szándékhoz nincs mersz, meg önbizalom addig sehogy se fogsz.
2018. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Internetes szexpartner kereső oldalakat tudnék a figyelmedbe ajánlani.

Sok millió ember találja így meg álmai partnerét, akár egy dugáshoz, akár egy életre.

Miért nem érzed amúgy életszerűnek? Mert lúzer vagy és nem tudsz beszélni/flörtölni egy nővel?

Én 30 feletti nő vagyok, de elég sok férfi szólít le nap, mint nap. Ezek szerint te vagy életszerűtlen....

2018. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#02 Melyik sarkon állsz ?
2018. jún. 4. 22:47
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező.

#2 vagyok

Ha szerinted egy vonzó nő egyenértékű egy útszéli ribivel, az újfent csak a te szegénységi bizonyítványodat ékesíti.

Maradjunk annyiban, hogy még nem vagy elég érett a csajozáshoz.

2018. jún. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Te pedig felnőtt nő létedre nem kommunikálsz túl intelligensen a kérdezőnek ez a válasz csak a védekezőmechanizmusa volt mert kissé tapló módon letámadtad.Sokat elmond rólad ez a megnyílvánulás...'Ki ha nem én' komplexusos pi..ának tűnsz bár nem ismerlek...
2018. jún. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

2-nek pedig igaza van és értelmezni kellene a sorait. Nem vagdalkozni. A kérdező kapott választ, s erre sértő módon válaszolt.

Persze a kérdezőnek sokkal könnyebb lenne ha most tömegével kapná a fényképes jelentkezőket, hogy választhasson és már csak a sliccét kelljen lehúzni. Én kívánom neki ezt, sok sikert, de a valóságban ez nem reális.

Mert mi férfiak úgy ismerkedünk ahogy a 2-es leírta: odalépünk és beszélgetünk a nővel.

40f

2018. jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
úgy néz ki hogy egy anya-lánya párost keresel, de mivel az én lányom tul fiatal, mi kiestünk :)
2018. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Együtt vagy külön?:D
2018. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Van egy kis gondom az ismerkedéssel, de a korban nagyon eltérőkkel mégis csak más. A 2-es azért kapta mert itt próbálja fényesíteni az egóját. Anya lányos pár beindítja a fantáziám...


A csajozásról meg még a 2-eshez szólva. Az az észrevételem hogy a lányok, nők egyáltalán nem törik magukat hogy megismerjenek valakit, inkább annak adják el magukat akiknek nagyobb a szája, nagyobb hazugsággal hitegetik őket. Aztán meg jön a hiszti hogy kidobott, bunkó volt ezt csinálja azt csinálja...

2018. jún. 5. 10:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: persze sírjál is egy kicsit. De a csajozás évezredek óta a férfiak dolga. Nem tetszik? Ne csináld. Nncs pina és hiányod van? Szokd meg.

Ha meg ez se tetszik TE VÁLTOZZ MEG ne a világtól várd. Én sose hazudtam egy lánynak se, se szerelemet, se luxuutat nem fizettem, se el nem tartottam, mégsem voltam soha sikertelen. A fizetésem ugyan nem minimálbér, de messze a jó fizetéstől, tehát ez sem indok. A legfiatalabb autom is 10 éves volt életem során, s most is egy 19 éves autóval járok. Mégis van csajom. Szóval ne máshol keresd az indokot hanem magadban.

2018. jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!