Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok ennyire kanos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire kanos?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete mindennap kanos vagyok és már nem elég a masztizás akárhányszor csinálom.Ha meglátok egy csinos lányt azonnal elkezd felállni a farkam.Rengeteget gondolok a szexre mindennap,ahhh és alig várom,hogy újra kielégítsem magam.Most épp nincs csajom,de kellll egy!Alig várom mindig,hogy újra kielégítsem magam.De nem tudom miért van ez....

2018. jún. 5. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülj,hogy kanos vagy.

Verd ki ahànyszor jól esik.

2018. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert férfi v!(?)😅😂
2018. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Privátok mentek már?

"Gyere rakj meg. 18L "

2018. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy szexpartnert, jót tenne.
2018. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az ember azokban az években a legkanosabb (15-18), amikor nem igen van módja szexelni vagy közel sem annyit amennyit szeretne. Mire összejön minden, amire a nők buknak, már hetente igényel annyit, amit előtte egy délelőtt lezavart...
2018. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

22f amugy lemaradt...

Jaja igaz kellene ha nem is barátnő,de legalább egy szexpartner,mert ez így nem jó.Érezni akarok egy női testet,régebben nem is voltam ennyire kanos mikor volt csajom.De mostanában legszívesebben egésznap dugnék.....Azon vagyok,hogy találjak egy lányt....

2018. jún. 5. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:

# 4/6  

Pont azt csinálja. Gondolom már tele a postaláda.

2018. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!