Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rosszlányok oldalon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlányok oldalon a hirdetők mennyire elfoglaltak?

Figyelt kérdés
A közeljövőben szeretnék majd meglátogatni egyet, valószínűleg masszázsra fogok menni először (még nem voltam ilyen szolgáltatónál). Aki már volt, és van tapasztalata, mennyire előre kell náluk időpontot egyeztetni? Aznapra vagy másnapra, esetleg jobban előre?

2018. jún. 6. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Felhívod és ha fel is veszi a telót , akkor vagy fél óra vagy egy óra múlva tud fogadni szinte az összes. Másnapra is foglalhatsz , de hülyeség , ha még nem voltál a csajnál úgysem veszi komolyan a dolgot max. azt mondja beír, de ha nem csörögsz neki előtte újra , akkor nem fog várni ez is tuti, ha már ismer a csaj, akkor persze más a helyzet.
2018. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felhívod, az a legegyszerűbb, így nem lehet elmondani,hogy mikor mennyire elfoglaltak,de gondolom aki igényes jól néz ki, sok pozitív értékelése van, annak ugye értelemszerűen gyakrabban csörög a telefonja, mint mondjuk egy kövérkés, talán átlagos arcúnak,aki még értékelést sem enged.
2018. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más a helyzet
2018. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
új vendégként találka előtt 1-2 órával hívd fel. ezt kéri az összes szinte. akihez én járok, már rendszeres vendége vagyok, én napokkal előre is jelezhetek, és elég sms-ben is. de új embereknek a fenti verzió él
2018. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!