Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertek olyan férfit, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan férfit, aki fizetni szokott a fétisei megéléséért, vagy szexuális dolgokért? Nem a sima prostizókra gondolok

Figyelt kérdés
2018. jún. 6. 17:24
 1/2 charlotte2929 válasza:

Mármint úgy mint Christian Grey?

Ha olyan lánnyal teszed meg aki nyitott rá, nem nevett vagy gúnyol ki és elfogadja, valamint a fétisek élvezetesek akkor ne fizess érte! :)

2018. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen fizetnék, de nem tudom, hogy találnék olyan lányt, aki akár pénzért is (és innét nevezhetjük prostinak) benne lenne pl. edzőcipős szexben, vagy olyanban, hogy gázálarcban szexeljünk, búvárcuccban stb. stb. Sajnos Magyarországon elég szegényesnek tűnik a prosti-felhozatal, ha valakinek ilyen fétisei vannak, mint nekem.
2018. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!