Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Èlvezèstől bevtud pisilni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èlvezèstől bevtud pisilni a csaj? Hogyan tudnâm elèrni egy szexben csajnâl?

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Az nem pisi.

Ehhez sok gyakorlás kell. Türelem. És érteni kell a nőkhöz.

Nem mellesleg nem minden nő képes spriccelve élvezni.

2018. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Igen be tud, hogyha eléggé kell neki, és megfelelően ingerled a hólyagját, akkor lehet belőle aranyeső, főleg amikor nagyot élvez.😀
2018. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Igen. többször tapasztaltam. Ha tele a hólyag és hatalmasat élvez akkor elernyednek a tartó izmok is kis időre és kispiccel.

Nem kell elérni sehogy a nőnél, mert ezt balesetnek fogják fel legtöbben és szégyenérzet is kíséri. Ne akard megalázni ezzel.

Én is élvezem ha ilyen előfordul hogy csupa lucsok minden, de nem törekszem rá mert tudom hogy a páromat így is zavarja.

2018. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Az nem pisi :)

L

2018. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 (:Puszedli :) ***** válasza:
100%
Volt olyan H majdnem bepisiltem élvezés előtt picivel. De mindig meg állítom a partnert és elszaladok a mosdóba. De ahogy előttem írták én is szégyelljék ha egy kicsi is kicsurogna szeretkezés közben. 20L
2018. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Puszedli:) ne szégyeld! Nyalasd ki magad ha becsurogsz! :) ;)
2018. okt. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!