Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez? Az élet szivat?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Az élet szivat? Rossza karmám? Mi a baj velem? Miért mindasz mást mint amit teszel?

Figyelt kérdés

Tinderen probálkoztam szerezni barátnőt mert antiszoc vagyok és nem szeretek nagy tomegekbe menni.Bar konnyen ismerkedem hamar ráunok az emberekre.

Tehát 2 lánnyal is beszéltem le találkozot de mindketto lemondta.

Az egyik miatt még hotelszobát is béreltem.

Nem szexre vágyom hanem szeretetew vagyis a szex a szeretet egy megnyilvánulása jó esetben mert lehet szaporodasvagy es elvezethajhászás.De az én célom a szeretet megélése.

Elsore aztmondta h velem alszik

Uttana nem biztos h velemalszik

Uttana nem lesz szex

Uttana meg nem is jon

De persze az elejetol aztmindta h 100% h jön.


Es annyira bszk rám hogy fel sem képes hívni.

Én igyekszem mindíg aztcsinalni amit mondok.

Aludna velem valaki hnap h ne veszen karba a hotelszoba? :D

Bpn

Ha atbeszelgrtjuk az éjszakát akár telefonon is akkor megismersz annyira h legalabb egy kicsit megkedvelj és lehalabb talizzunk vagy valami.



Szóval nem értem hogy mi f&€ kell lányok szpatnia fiut?

Kvaeletbe mar ugy beleltem magam.😭



2018. jún. 7. 18:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

En mar teljesen rakeszultem.

Hotelszoba

Pezsgő

Maszázs olaj

Maszázs begyakorlás

Nyalás begyakorlás

Eper

És a testmeet is feljészitetzem nem rejszoltam 1 hetig kormot vagtam hajat vagattam szőrtelenítettem gyógyszert szedtem h maxon teljesíthessek.

Erre a másik fél egy telefonálásra sem képes.

Megszakad a pici szívem.

2018. jún. 7. 18:35
 2/14 A kérdező kommentje:
A koromvagas a pedikur manikurt jelenti tehat mindent a lehoptimalisabbra csinaltam.
2018. jún. 7. 18:36
 3/14 October15 ***** válasza:
53%
Kek.
2018. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Te egy nagyon nagyon fura ember lehetsz
2018. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nyugi "kontrolfreak" kedves anyám mindig arról sztorizott hogy azért bukott le a pincér gyerek mert a vázából kivett virágot vitt neki(nem vágta le a szárának a rossz részét a phasz)vagy koszos volt a körme vagy a cipője.

Igazából szerintem gereblyét vinne a rétre és minden fű szálát kiegyenesítené.

Meg nem szeret igazából csókolózni és nem érti mit esznek a férfiak azon a pinán,csak egy darab hús.Köszi...

Ezek után apám vele maradt.

Mindenki "hülye" csak a magadhoz valót találd meg.

Egy nyugis bolondos fickó

2018. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon béna próbálkozás...
2018. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a problémád, hogy egy kiéhezett ember vagy, vagyis nem kapsz pinát, vagyis nem kedvelnek a nők, ebből következik, hogy a többi nő sem fog kedvelni. A nők így gondolkodnak. Talán ha nem ennyire a szexre mennél rá, akkor nem tűnnél egy szex-és-szeretet kiéhezett lúzernek. Már bocs.


Kibérelni szobát előre, jézusom. Vedd már észre te mennyi energiát tettél bele ebbe a lányba, pedig még nem is láttad élőben...Ő beletette ennyit?

2018. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szép próbàlkozás, de ha mégsem lenne jelentkező, akkor beszamolok hu ;)
2018. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8 Ez ütött !


Na végre...

2018. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mit jelent az hoy beszámolsz hu?
2018. jún. 7. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!