Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érjem el nőként hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el nőként hogy a pasi a rabszolgám legyen az ágyban?

Figyelt kérdés

Egy adott férfiról van szó, szóval privátot nem kérek, köszi.


Úgy érzem jó úton haladunk, folyton a kívánságaimat lesi szex közben és igyekszik a kedvemre tenni. Természetesen ez nem egyoldalú, imádom mikor élvezkedik és nem ura magának, valamint szeretek irányító szerepben maradni. Úgy vettem észre hogy ez tetszik neki és engem is felizgat. Maga a szex amúgy nagyon jó és mindig izgalmas.

Nem kívánom ostorral verni vagy ilyesmi túl dominás játékot, csak az érzékeit és az élvezetét akarom uralni, és ennek megfelelően szeretném ha mindent megtenne nekem.


A párkapcsolatban ő a domináns az ágyban pedig én leszek.


Van vmi jó ötletetek és léci ne röhögjetek ki...lehet ez beteges h erre vágyom.



2018. jún. 7. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Szóval adjanak neked önzetlen tanácsokat, hogy kiélhesd a domináns hajlamaidat, de privit ne írjanak, mert már megvan hozzá az alany. Hát akkor oldd meg magad, szivi! :)
2018. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Öhm igen, épp így gondoltam. Nem értem mi ezzel a gond...
2018. jún. 7. 22:18
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj, én ugyan pasi vagyok, de nekem ez mindig csak kristálytisztán kimondva ment.

Gondolom olyan tanácsokat vársz, mintha a kozmót olvasnád, de akkor el kell keserítselek.


Volt, hogy próbálkoztam "praktikákkal", "jelekkel" rávezetni valakit, de ennek mindig ügyetlenkedés, és az összhang teljes elvesztése volt a vége.


Ellenben, ha éreztem, hogy a játékaimban partnerre találhatok a másikban, és pofátlanul, szemérmetlenül, határozott képpel az arcába mondtam, hogy mit tervezek vele csinálni, akkor működött. :D

Na nem az aktus előtt. Sőt, nem is feltétlen aznap, csak épp egy megfelelő pillanatban. Vacsora közben, kirándulás közben. Hagytam időt neki, hogy feldolgozza és megérjen benne a gondolat.

Ez így is úgy is, csak úgy fog menni, ha ő is teljes mértékben részese, és partnered ebben. Nem lehet megúszni ezt.

2018. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

lehet, hogy meredek öletnek találod, de ha belemegy, hogy egy erényövet tegyél fel neki (pl. CB-6000) akkor pár nap után bármit megtesz, hogy levedd pláne ha közben amíg bezárva tartod folyamatosan gondoskodsz arról, hogy ne felejtse el mi elől lett elzárva ;)

Innentől a fantáziádra van bízva mi a szabadulás feltétele

2018. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, úgy néz ki h ő is partner benne. A múltkor a földre nyomtam (nem szexeltünk hanem a takarítást fejeztük be) lenyomtam a kezeit és mondtam h most én vagyok a főnök. Hagyta, sőt élvezte, egy kis birkózás után (hagyta h megint lenyomjam) bugyi nélkül ültem rá és meglovagoltam. Nagyon nagyot élvezett.


Korábban mindig ő nyomott le engem és általában akkor keményen meg is dugott. Az sem volt rossz, izgató volt, de vhogy ez most jobb mindkettőnknek. Ilyen esetben is muszáj nyíltan beszélnem róla?

2018. jún. 7. 22:57
 6/11 A kérdező kommentje:
Az erényöv jó ötlet, de kicsit még korai :D
2018. jún. 7. 22:58
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
"Léci"
2018. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ezt csak egyféle embertípusnál tudod elérni, aki szereti, ha az ágyban dominálják, sőt, arra vágyik.

Nálam ez nem menne, habár néha jópofa amikor a párom irányít, de legtöbbször nem kell.


Ha ilyen a pasid, akkor egyszerűen csak kezd szerepjátékként. Ha szükséges, beszéld meg vele, hogy fogja fel viccnek a dolgot. Ha benne vagytok, akkor tényleg tegyél meg mindent, amit elképzeltél, viszont azt rendesen, felkészülten, ne ott improvizálj, hogy mi is lenne jó, mert akkor kiestek a szerepből és nem lesz nagy élmény.

Ha jól sikerül és tetszik a pasinak is, akkor lehet egyre többször csinálni, egészen addig, amíg már szinte ez lesz a normális szex

2018. jún. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minimum félig már megoldottad a leírásod alapján. És szerintem te tudod azokat a praktikákat ami alapján befolyásolni, uralni tudod az érzékeit és az élvezetét. Ez a kérdés, hogy a partnered meddig vevő erre.
2018. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy viszonylag kellemetlen élményem ezzel a domináns irányító szereppel egy lány részéről. Nem voltunk már szomjasak és egy árva szó nélkül tudtuk h mit akar a másik, nem is telt sok időbe hogy a nyelvemet a punciján találjam és ahogy egyre izgatottabbá vált elkezdett úgymond dirigálni, meg parancsokat osztogatni, minden apró részletre kiterjedően, még volt hogy a kezemet is ő mozgatta ha valamit nem csináltam jól vazzeg... Volt egy pillanat is amikor azt hittem ki tekerem a nyakát🤣. Mègis valahol mindenek ellenére élveztem is, csak abban a szituban erre nem számítottam, meg nem is volt benne részem azelőtt, fongom nem volt hogy kezeljem, pedig úgy tünik egész egyszerűen ez az amí őt beindítja, szívesen találkoznék vele megint, kiváncsi vagyok meddig bírnék elmenni ebben. Szerintem te is ki derítheted meddig mehetsz el, jók a jelek. Szerintem kezdd el használni a fantáziádat bátrabban. Mint látod engem sem elriasztott, és nem is rugaszkodom el ettől, te is kárhatsz így és érhetnek kellemes meglepetések😉🤞.
2018. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!