Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, veletek is előfordul,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek is előfordul, hogy kívánjátok a párotok, mégsem nedvesedtek?

Figyelt kérdés

Mindent megcsinál nekem, csókolózunk, mindenhol végigpuszilgat, nagyon kívánom is, mégis lent 10/8 alkalommal nem nedvesedem eléggé.. Máskor meg olyan, mint a csap, és konkrétan vödör kell alám, de nem ez a legtöbb sajnos. Félek, hogy párom azt hiszi, hogy nem kívánom eléggé.


Hüvelyflórámmal lenne gond? Nem tudok már mire gondolni.

Az mondjuk igaz, hogy napközben jó ,ha 1 liter vizet megiszok, lehet ez is közrejátszik.


2018. jún. 8. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem szedsz fogamzásgátlót? Annak van hüvelyszárazság mellékhatása.
2018. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális. Ezer dologtól lehet, pl. hogy túlzottan rástresszelsz, időjárás, étkezés, ki tudja. Nekem szerencsére ritkábban fordul elő, de még nem sikerült rájönnöm mitől. Szerintem nem utal gondra, mivel nagyon sok nőnél ez van, de ha megnyugtatna, menj el egy rutin vizsgálatra.


Mindenképp beszélj erről őszintén a barátoddal. Téged is megnyugtatna, és ő is biztos lehene benne, hogy nem vele van a baj. És nem is veled, mivel nem olyan ritka és szokatlan dolog ez. Szerencsére rengeteg féle síkosítót lehet kapni bármelyik drogériában és nagyobb supermarketben. Ilyenkor mindenképp érdemes használni (ha gumival védekeztek, figyeljetek oda,milyet használtok).

2018. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt jellemző,az előjáték során mindig kellőképpen benedvesedtem.De hallottam már ilyen problémákról,velem is előfordulhat majd.
2018. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is hasonló a problémám :(

Olyan is van, hogy az elején benedvesedek, de aktus közben kiszáradok és iszonyat kellemetlen :/

Én sem tudom mitől lehet(nem szedek fog.gátlót)

2018. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez de érdekes, nálam pont fordítva van.
2018. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, hogy gond van nálam.. amíg nem találtam egy olyan partnert, akit valóban kívánok szexuálisan..


Érzelmileg kívántam én az exem, hogy szeretkezzünk és eggyéváljunk, csak a testemből múlt el a vágy iránta.


Van orgazmusod ilyenkor(csikloi)? Le merném fogadni, hogy nincs és a közelében sem igen jársz, tehát valójában nem izgulsz fel, csak a lelked kívánja az együttlétet.


Amennyiben orgazmusod van és akkor sem nedvesedsz, keress egy orvost, ott gond van.

2018. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!