Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan kategória akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan kategória akivel csak bizonyos dolgokat tudnátok elképzelni?

Figyelt kérdés
Pl. nők, hogy ezzel a pasival kinyalatnám magam, de punciba nem engedném, pasik mondjuk szopatnák, de nem dugnák meg, vagy csak popsiba? Vagy csak kézzel egymásnak, de más nem.
2018. jún. 8. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kategorizálok senkit. Aki annyira nem indít be, nem tetszik, annak semmit nem engedek. Aki meg szexuálisan vonz, jó a kisugárzása stb annak nyilván több dolgot engedek. De ha valaki taszít annyira, hogy szexelni nem tudnék vele azzal nem lesz se orál se semmi más sem. Szerintem. Nálam legalább is nincs ilyen, hogy valakivel csak ez vagy csak az. Ha valaki érdekel akkor úgysem állunk meg csak ennél vagy csak annál, hanem szex lesz belőle nem? :D
2018. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2018. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Mi nők nem úgy működünk, mint ti pasik.

Már sok ilyet olvastam itt, hogy nem jön be a csaj, de azért megdugja, oráloztatja, stb.

Nekünk ha valaki bejön, akkor mindenestül bejön. Ha nem, akkor semmit nem akarok tőle.

2018. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem csak a lábfétises dolgok, domináns játékok érdekelnének egy szép lábú nővel, más nem igazán.
2018. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 (:Puszedli :) ***** válasza:
83%

Ez így van ahogy előttem is írják. Ha nem jön be a csávó akkor semmit sem engedek. Rám nézni is úgy ha nem látom. :D . Csak vicc..

De vagy bejön vagy nem , vagy semmi vagy minden.

2018. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát egyszer láttam olyan nőt akiről az volt az első gondolatom h vajon milyen kalácsot tud sütni, de hát vagy 50 évvel volt idősebb nálam. Na nálam ez a kategória akivel inkább csak sütni főzni, aztán ottvan a másik akivel inkább csak játszótérre járni.


És végül ott van a 20-45 éves korosztály akivel el tudok képzelni 18+ os játékokat, de csak akkor, ha elég ápolt.

2018. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!