Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves Lányok/Nők! Ti szeretit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok/Nők! Ti szeretitek a kicsit vadabb, szenvedélyesebb szeretkezést?

Figyelt kérdés
Pl.: ha a partneretek, miközben kutyapózban szeretkeztek, kicsit erősebben ráfog a csuklótokra, és az egyik karotokat a hátatok mögé csavarja? Vagy esetleg szemből lefogja a karotokat csuklótokat és kicsit megszorongat?

2018. jún. 8. 22:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Nekem minden póz megfelel :)
2018. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Igen.
2018. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
Utaljuk
2018. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Érdekelne, hogy aki pl szereti, miért szereti, vagy mit szeret benne, esetleg nekik, milyen ehhez hasonló élményeik voltak, akik pedig nem szereti, ők miért nem, esetleg volt-e ilyenben részük..

Érdekelne nem és kor is. 32 F

2018. jún. 8. 23:00
 5/19 anonim ***** válasza:

De attol mar megsertodnel,ha jol megkarmolnalak veresre meg arcon vagnalak erobol. Eroszakra eroszakkal valaszolok.


Szoval ebben a formaban nem.

2018. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ésszerü határokon belül természetesen beleférne. Hisz itt nem az a lényeg, hogy a másiknak minnél nagyobb fájdalmat okozzunk! A szenvedélyen van a hangsúly, és csakis úgy, hogy mind a két fél élvezze a történetet. Nyilván ez is megbeszélés kérdése, h kinek mi fér bele.
2018. jún. 8. 23:19
 7/19 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha heves és szenvedélyes, de nincs semmi fájdalom. Az már nem férne bele.
2018. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Én szeretem, pl.: ha lefognak, kis hajhúzás (bizonyos határokon belül).. Van benne valami. Számomra nagyon izgató, feltüzel, még jobban be lehet tőle indulni.

De ez egyén függő..

2018. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én inkább adni szeretem, szeretem kinozni a másikat :) persze megbeszélés alapján. Eddig nem panaszkodott senki, pedig innen már két partnerem volt :D 23/f
2018. jún. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szerintem is, a nők többségének, bejön.. mikor egy nő, nőnek érezheti magát a szeretkezés, vagy éppen a vad szex során. :) Föleg aki fogékony a szenvedélyesebb szeretkezésre.. Én is szeretem éreztetni, hogy én vagyok a férfi. :) És persze egy nőnek is jó érzés, mikor azt érezheti, h mennyire kívánják.. :)
2018. jún. 11. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!