Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöhet valami egy jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet valami egy jó csajjal a Balaton Soundon ha egyedül megyek le? 37f

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Ha sok pénzed van, meg ha jól nézel ki,talán.De mi a a francot keresel te már ott?
2018. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
#1 miért baj az hogy tinikkel akar kefélgetni? :D
2018. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
és akkor mi van, ha 37 évesen csajokkal akar összejönni a kérdező? A Sound-on nem csak tinik vannak, hanem huszonévesek és harmincasok is. Meg amúgy is, ha tinikkel akar ismerkedni ismerkedjen. Én 30 vagyok, de szívesebben ismerkednék még 14-20 év közötti csajokkal, mint 30 éves asszonyokkal, akik apát keresnek a gyereküknek... A kérdésre válaszolva lehet igen válogathatsz kedvedre. 30/F
2018. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Végre valaki megérti a szituációt.
2018. jún. 9. 22:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 35 éves nő vagyok, és a mai napig járok fesztiválokra. Nem csak a zene miatt.

Ki a bánat mondta meg, és hol van leírva, hogy csak kamaszok meg egyetemisták látogathatják az ilyen eseményeket? Az ilyen betokosodott idiótákat ki kéne lőni az űrbe.

A Soundon sok a pia, meg miegymás. Zene, hangulat, helyszín. Minden adott hozzá, hogy egy nő/lány maximálisan elengedje magát.

Ha kinézel valahogy, minden esélyed megvan.

2018. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

#5

Szóval bekólázva vonaglassz amég egy önjelölt pumped gabó be nem talál majd elmentek a legközelebbi toitoi mögé hogy leszopd? Ez aztán az ereszd el a hajam.

2018. jún. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
6, ez a válasz férfi létemre nekem fájt. Attol hogy valaki lemer szolitani egy not, esetleg flortolni vele, de csak simán kezdeményezni nála, neked már rogton pumped gabo? Esetleg te a toi toi mogott aludnál? En vagy sátorban, vagy valahol szobát vennék ki. Kicsit hirtelen felindulásbol vadlozás sikerult a válasz helyett :D En inkább orulok, hogy van no, aki szabad és lehet vele szorakozni. Attol még nem lesz kxrva, ahogy te ezt kerulgetted.
2018. jún. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lényeg h öltöny és nyakkendöbe menj, úgy hamar kitünsz a tömegböl.
2019. jan. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!