Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket is felizgatott volna?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is felizgatott volna? Erkölcstelenség volt? Nem bírtam magammal.

Figyelt kérdés

Van egy barátom pár hónapja, akivel sajnos több okból is keveset tudunk csak együtt lenni. Szexuálisan pedig pláne. Tegnap este bent voltunk a belvárosban kocsmázni, mert a pasim legjobb barátjának szülinapja volt. Nem ismertem onnan csak 2 embert, és nem volt az igazi. Beszélgettem, de azért mégsem volt olyan jó a hangulat. Aztán a pasim hirtelen felpattant megfogta a kezem es azt mondta menjek vele. Elvitt egy közeli házsarokig, ahol nem jár senki, és a falhoz nyomott hirtelen, és elkezdett hevesen csókolgatni. A nyakam a mellkasom, aztán elkezdett fogdosni. Nagyon benedvesedtem, mint még soha. Aztán felkapott a kezébe és elvitt messzebbre egy domboldali parkba ahol egy kis zugban egy ösvény mellett folytattuk. Elkezdett a pólóm alá nyúlni, a hasamhoz mellemhez. Én is nekiestem, haraptam a nyakát stb. Aztán benyúlt a bugyimba, megujjazott. Tőlünk 200m-re volt egy koncert, kb hallottuk, hogy mit beszélgetnek az ott szórakozók. 1-2x eljött mellettünk pár ember akkor gyorsan kiugrott belőle majd folytatta. Aztan egyszer csak elővette a farkát és elkezdte pörgetni, én pedig bekaptam. Nem szexeltünk de a többit kitaláljátok.



Erkölcstelenség volt? Nagyon szeretem a pasim, és nem bántam meg. Ti ebben benne lettetek volna?


19L 21F


2018. jún. 10. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Persze, jó kis kaland lehetett!
2018. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez teljesen természetes. Csak a vallásos öregasszonyok fejében létezik olyan, hogy valami "erkölcstelen". Az a fontos, hogy Te élvezted. Miért merült fel benned ez a kérdés? A szüleid miatt? Vagy más áll a háttérben?
2018. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A pasim ateista, én hiszek istenben de nem járok templomba. Mondjuk most ez kb egy templomkert volt. És nagyon izgalomban voltam de bennevolt hogy lebukunk.
2018. jún. 10. 11:11
 4/10 mantis religiosa ***** válasza:
94%
Az lett volna az erkölcstelen, ha a másik két ember közül valamelyikkel csináltad volna ezt(ezeket).
2018. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj, ha ennyire kívánjátok egymást, csináljátok!

De azért másokat nagyon ne zavarjatok meg, és kerüljétek a rendőröket, mert nem kis összeget rátokvernek érte.

2018. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy erkölcstelen! Sőt! Ha élvezitek, akkor semmi sem az.


Engem Punnany koncert közben ujjazott meg a barátom, kevesebb annál izgatóbb dolog volt eddig. :D

2018. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Pörgetni?Mint rózsaszín párduc?:DD Booccs!

Amúgy egs!

2018. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Már nem a középkorban vagyunk. Persze ha valaki más meglátja a pörgő farkát, akkor az közszeméremsértés.
2018. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

Én egy nyári zenei fesztiválon ismerkedtem meg egy sráccal.

És az egyik esti koncerten, a tömeg kellős közepén lettem megujjazva az újdonsült lovagom által.

Szóval az erkölcstelen szó szerintem már nem igazán olyan súlyos, mint mondjuk 50 éve

2018. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6

Megértem, hogy ilyen unalmas koncert mellett kellett valami izgatò.

2018. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!