Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legjobb barátnőm apja bepróbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm apja bepróbálkozott nálam, Hogy kezeljem a helyzetet szerintetek? 18/L

Figyelt kérdés
Eddig nem csinált ilyet, de most kissé spicces volt és némi alkohol is volt benne. A legdurvább az egészben, hogy 61 éves és így visszagondolva, abban a helyzetben nem tetszett a dolog, de most meg már felizgat a gondolat, hogy ő és én... Tudni kell róla, hogy nem átlagos 61 éves és eléggé helyes még mindig. Hasonló típus mint Al Pacino, kicsit fiatalabb kiadásban. Lehet, hogy nagyon gáz vagyok, de ha megint próbálkozna nem utasítanám vissza. :/
2018. jún. 10. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ne haragudj kb egy idősek vagyunk,de Te beteg vagy.
2018. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Feküdj le vele
2018. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
feltetted a kérdést és meg is válaszoltad magadnak.
2018. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Napi kamu. Komolyan fizetnek ezekért?
2018. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Vannak akik ebben a korban is nagyon jól tartják magukat. Próbáld ki! Sokat nem veszíthetsz!
2018. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem előtte azért kérj engedélyt a barátnődtől, és mondd el neki, hogy bejön a papa- mégiscsak úgy korrekt! :D
2018. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Addig próbáld ki, amíg szingli vagy! Persze csak akkor, ha nem vagy már szűz.
2018. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Hátha megint beprobalkozik es akkor csapj le rá!
2018. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönösen kívánjátok egymást, akkor mi a kérdés? Hacsak nem nős (ami elképzelhető koránál és annal fogva, hogy van gyereke, de korántsem biztos, ezt nem említetted), adjatok az élvezeteknek.
2018. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rengetegen írtatok privátban is, elnézést akinek nem válaszoltam. A vélemények vegyesek ahogy látom a privátokból és a válaszokból. Átgondoltam, és Úgy érzem, hogy rendkívül csúnya dolog lenne, ha lefeküdnék vele, és nem tudnék a tükörbe nézni bármennyire is izgat a dolog. A barátnőmnek nem mondtam el, mert nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, meg az is lehet, hogy el se hinné hiába legjobb barátnők vagyunk... az apja csak az apja és szereti őt. Szóval ennyi, csak ezt szerettem volna leírni. Köszönöm a válaszokat.
2018. jún. 11. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!