Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek az elsőtől, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az elsőtől, hogy nem fogom élvezni?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok.

Rengeteg helyen olvasom, hogy a nők kevés százaléka tud elélvezni. Szerencsére, amikor csiklóizgatással masztizok, rengetegszer elrudok élvezni, viszont félek, hogy aktus során nem tudok majd. Vélemények/tippek?



2018. jún. 11. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony előfordulhat,az is hogy eleinte nem fogod annyira élvezni,meg kell majd szoknod.Az is lehet,hogy csak úgy lesz orgazmusod ,ha a csiklódat simized,én is így vagyok vele.
2018. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha más nem, akkor is elélvezhetsz majd csiklóizgatástól.
2018. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz orgazmusod,attól még élvezheted majd.
2018. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. Orgazmus nélkül mi értelme?😂
2018. jún. 11. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Orgazmus nélkül mi értelme?! Azt hiszed a szexben csak az orgazmus a jó? És görcsölsz azon,hogy eléred e a csúcsot vagy nem?
2018. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Orgazmus nélkül is fantasztikus érzés a szex. Én lassan 5 éve élek szexuális életet. Sose sikerült szex közben elélvezni. De szerencsére csiklóval megy. Elő- vagy utójáték során mindig van orgazmusom. Úgyhogy nyugodj meg, ne stresszelj ezen.
2018. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha engem megismernél akkor biztos lenne! Volt pár barátnőm és mindegyik élvezte!
2018. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudjuk . Félsz az elsőtől hogy nemgfogod élvezni?
2018. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha félsz az csak rontja az esélyeid szerintem, amúgy meg nem tök mindegy? Úgyis arra fogsz igazán emlékezni, amikor először sikerül rendesen, ha ez nem tényleg első alkalommal van, hát nem. Tegyél meg mindent ami tőled telik, hogy akkor legyen (kezdve azzal, hogy nem stresszelsz), többet úgyse tehetsz, és ne bonyolítsd túl ezt az egészet.
2018. jún. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
és ha nem tudsz elélvezni, akkor mi van? :) ez lesz az első alkalom, és a szex nem csak az orgazmusról szól
2018. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!