Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A heterók nem büszkék magukra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heterók nem büszkék magukra ha tetszenek egy azonos nemű embernek?

Figyelt kérdés
Én bi vagyok akkor is elismerésnek veszem ha tetszek egy nőnek. Sokkal jobban mint egy férfinak.
2018. jún. 12. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem igazán, nagyon fura érzés amivel nem tudok mit kezdeni.
2018. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
nem, engem inkább taszít a gondolat, hogy egy azonos nemű embernek tetszek. ha szerinted jobb egy nőnek tetszeni, mint egy férfinak, az vszeg azért van, mert a nőkhöz jobban húzol.. 20/N
2018. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
AKkor te közel jársz a leszbikussághoz szerintem. Én is biszexnek tartom magam, de inkább a nőknek akarok imponálni, bár sajnálatos módon nem túlságosan rajonganak értem pedig mindent elkövetek, hogy vonzó legyek a nők számára. Bezzeg apám helyes pali, :( de az is lehet, hogy jött a postás anyámnak. Annyi baj legyen a szép nőknél jobban előfordul, hogy becsúszik nekik más is. Jól elbeszélgettem itt magamba. :D 24/F
2018. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Engem kellemetlenül érint és idegesít, ha egy másik pasi stíröl. Megértem a nőket, mert kb. ugyanolyan érzés lehet, mint amikor őket bámulja egy olyan alak, aki abszolút nem az esetük.
2018. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én bóknak venném. :D Sőt egyszer volt munakhelyemen nagyon jóban lettem az igen dögös recepciós lánnyal, én azt hittem csak simán bír engem, és engem használtak a pasik, hogy a közelébe tudjanak jutni, folyton kérdezték miért szingli stb stb.


Utolsó napomon elmondta, hogy amúgy leszbikus, és oda van értem, tudja hogy hetero vagyok, de muszáj volt bevallania. Kicsit vicces helyzet volt, mert egyfelől sajnáltam, hogy csalódik, másfelől hízelgő volt, hogy, hogy egy dögös lánynak tetszek. :D utólag persze elég egyértelműnek tűnt, de addig eszembe se jutott, hogy ő talán másképp néz rám.


Nem tudom mitől lenne ez rossz, ez is dicséret.


27N

2018. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem rosszból mondom, de szerintem akit ez kicsit sem zavar, sőt, hízelgőnek tartja, az nem 100%ig heteró...
2018. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én félek tőle!
2018. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!