Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk titeket zavarna, ha ilyet tenne a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Egyedül élek már, és időnként a barátnőm eljön hozzám és nálam van 2-3 hetet. Az elején még csak előttem sem sétált melltarto nélkül, de mostanság mindig. Ugy mindig, hogy átjönnek néha haverok is, és olyankor is csak egy rövid ujju polot felkap, vagy egy pántosat. Néha ugy befigyelnek a mellbimboi és láttam, hogy a haverjaim is figyelmesek lettek, mert nagyobb méretü melle van és ha mozog, vagy lehajol akkor jol lehet látni, és van, hogy a polonak dekoltázsa is van. Lehetséges, hogy akarattal csinálja? Vagy csak nagyon otthon érzi már magát 2 év után?

2018. jún. 13. 01:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom lehet ez is az is.

De ez téged zavar, vagy inkább "büszke" vagy rá hogy jobb csajod van mint a haverjaidnak?

2018. jún. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy büszke vagyok rá, ezt ő is tudja, meg hát a szemnek nem tilos semmi. De még is kicsit fura látni, hogy ugy megnézik, mert tényleg feltünő és az is hogy neki nem esik le.
2018. jún. 13. 01:35
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is így öltözik amikor a haverjaid a barátnőikkel vannak?

Lehet hogy ez valamiféle rivalizálás a csajok között, nem?

2018. jún. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

7en vagyunk egy társaságban, abbol 1nek van rajtam kivül barátnője, pont aki szinte csak szökőévente jár hozzám.

Szoval ő még ugy nem is látta

2018. jún. 13. 01:40
 5/21 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2018. jún. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon sem csinálok ilyet, pedig 19 éve itt lakok. Alap dolog ha vendég jön normálisan felöltözök, nem pedig kirívóan. Szerintem ez már direkt kategória.
2018. jún. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg nem kényelmes neki a melltartó és örül,hogy megszabadulhat tőle. Esetleg próbáltad erre felhívni a figyelmét?
2018. jún. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De ő emigy bulikban nem szokta, csak nagyon ritkán, sőt nem emlékszem mikor utoljára. Kizárolag otthon, ha hazaérünk az első, hogy átcserélje a pizsama polojára. Panaszkodott már, hogy nem kényelmes neki, de régen nem volt igy. Csak az elmult 2-3 honapban. Nem szoltam neki, mert nem akarok a parancsolgatos és belepofázos pasi lenni
2018. jún. 13. 02:03
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz az lenni akkor nagyon egyszerű: fogadd el,hogy az a vacak nem kényelmes és úgy a legjobb ha nem feszeng benne. Nemellesleg megemlítheted neki,hogy amíg barátok vannak nálatok akkor kapjon fel egy felsőt. Felhívhatod rá a figyelmét,hogy így ki szokott látszani a melle. Talán tudatában sincs. Ennyit tehetsz. Ámbár el tudom képzelni milyen jó lehet a kommunikáció ha még ezt is idegeneknek kell elmondani.
2018. jún. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nyugodtan mondd meg, hogy féltékeny vagy, és vegyen egy kicsit zártabb pólót, mert téged feszélyez. Valójában arról van szó, hogy a mellbimbó látványa szexuális vonzalmat ébreszt, miközben ezt magunkba kell hogy fojtsuk, hiszen sem az idő, sem a hely, sem a személy nem alkalmas rá. A pszichológiában ezt kognitív disszonanciának nevezik.
2018. jún. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!