Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szeret a nő már amelyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeret a nő már amelyik vevő erre, ha jó erősen megmarkolják a fenékét, mi az ami izgatja ilyenkor?

Figyelt kérdés
Engem férfiként már maga a látvány nagyon stimulál azaz izgat,ha látom a szép kerek formás fenékét a nőnek és megmarkolni is isteni érzés...
2018. jún. 13. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Erogén zóna, mint a mellem, a nyakam, a combom...

Jó érzés ha megmarkolják, és ha rá is csapnak, akkor úgy érzem megmutatja a férfi hogy ő mennyire férfias...Nem tudom jól fogalmaztam-e... :D

2018. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a fenekem megmarkolása közben a partnerem vadul csókolni kezd, akkor tuti nincs megállás az ágyig. Ez a kettő dolog együtt nagyon felizgat.
2018. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam pont úgy mint a kettes válaszolónál. És a keze is mindig olyan jó meleg...
2018. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Imádom!

Párom néha bárhol és bármikor képes titokban jól rámarkolni és egy cinkos, kéjes pillantással eszembe juttatja hogy milyen isteni popsi masszázsra képesek azok a kezek. Percek alatt eláztat.

Nyílván a csókolózás is finomabb ilyenkor, de a kedvencem, ha popsimat megmarkolva ölel szorosan magához, ezzel érzékeltetve gerjedelme mértékét.

Roppant izgalmas játék kerekedhet belőle, mindketten imádjuk és addig tart amíg haza nem érkezünk, vagy valahol félre nem vonulunk.

2018. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!