Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van ennek még jövője?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek még jövője?

Figyelt kérdés

Az első barátnőmmel majd egy évtizede lett vége a kapcsolatunknak. Részemről nem volt meg a kellő érzelem az elején, de szép lassan nagyon megszerettem. Aztán egy szörnyű hazugságot elmondott mikor már részemről is elég erősnek érezte a kapcsolatot. Én akkor darabjaimra hullottam és mikor elkezdtem magamhoz térni napok után én haragot és undort kezdtem érezni. Teltek az évek és ez szép lassan halványult és egyre inkább csak a szép dolgok maradtak meg.

Aztán most 8 év után beszéltünk és találkoztunk is, amit igazából ő akart. Én csak beszélni szerettem volna vele, mert nagyon sok volt a kétely bennem akkor és ez évekig emésztett. Sok mindent mondott ami miatt én elérzékenyültem és mondtam, hogy találkozzunk. Mondta, hogy mindig is én voltam neki a nagy ő, meg hogy soha sem tudta megemészteni azt, hogy elrontotta.

Mikor találkoztunk meg nem tudtam rajta kiigazodni. Én magamon nagyon meglepődtem, mert nagyon hamar úgy éreztem minta el se teltek volna az évek és úgy éreztem, illetve úgy viszonyultam hozzá mint mikor még jól megvoltunk. De ő nála semmit nem lehetett kivenni. Jól elvoltunk, de a végén az elválásnál is olyan kétértelmű volt. Persze érthető a távolság tartás, rengeteg idő telt el és ő pedig most van túl egy nagyon hosszú és rossz kapcsolaton. Amire amúgy azt mondta, hogy megérdemelte utánam.

Később beszéltünk és elmondta, hogy nem változtam semmit, ugyan annak a nagyon vonzó pasinak lát. De utalt is rá, hogy régi kapcsolatok újrakezdésének nincs értelme. Én elmondtam neki őszintén, hogy mit érzek, persze számomra is furcsa ez a helyzet, de ez van. Ő erre írta, hogy ő is érzett valamit, de nem tudja, hogy mit. Szerintem ez már régen rosszul hangzik, de mondtam, hogy döntse el, hogy szeretne e még valamit.

Tudom, hogy most napokig, vagy lehet tovább nem fog mondani semmit. Az igazság az, hogy magamnak sokáig nem vallottam be, mert én vagyok a rendíthetetlen szikla, de valójában eléggé megnyomorított még évekkel ezelőtt. Be kell, hogy lássam, hogy miatta nem volt azóta se igazából normális értelembe véve senkim. Ennek ellenére most mégis olyat érzek, amit elképzelni sem tudtam. Szerintetek van ennek még bármi esélye?



2018. jún. 13. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor annyira még se nyomorított meg ha azok után még is eltudnál képzelni vele valamit. Vagy nagyon naiv vagy.
2018. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az döntsd el először, hogy Te akarsz-e tőle valamit komolyat, fel tudtad-e dolgozni a régi sérelmeket, tudsz-e tiszta lapot nyitni? Ha igen, nyugodtan "közelítsetek' egymás felé aztán majd kiderül mi lesz. hanem hagyd a fenébe.
2018. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Elég nagy dolog lehetett az a valami, ha azóta nem igazán tudtál érdemleges kapcsolatot kialakítani. Szerintem nem konkrétan iránta érzel bármit is, csak nehezen dolgozható fel az, hogy megtaláltad a tökéletes párt, és hogy el tudja rontani valami, ami esetleg megelőzhető lehetett volna.
2018. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De annyira megnyomorított, hogy ne tudjak bízni senkiben, illetve, hogy ne is akarjak senkit.

Azt tudom, hogy amit most érzek az teljesen félresöpri a múltbéli rossz dolgokat. Én határozottan tudom, hogy szeretnék tőle valamit.

Valóban hatalmas dolog volt. Nem akarom elmondani, nem megcsalás. Az is emészthetőbb lett volna. Szóval tényleg nagyon durva hazugság volt és a kapcsolat elejétől kezdve

2018. jún. 13. 12:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Sztem felejtos a dolog...en a helyedbe akar mit is erzel jelenleg most biztos nem kezdenek vele semmit,mert aki 1x ezt tette veled az megfogja tenni meg1x,ami egyszer elromlik az mar sose lesz a regi...
2018. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"de mondtam, hogy döntse el, hogy szeretne e még valamit"


na ilyet nem mondunk egy nőnek. ha akarsz tőle valamit akkor udvarolj neki egy darabig aztán meglátod mi lesz. ne állitsd döntéshelyzet elé még.

2018. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Még egyszer nem tudja meg tenni, mert olyan dolog amit tényleg csak egyszer tud gyakorlati szempontból is. Nem megcsalásról volt szó.

Igen, én is tudom, hogy nem kellett volna ilyen nyíltan tények elé állítani. De már késő és nem akartam magamat kitenni annak, hogy jobban belemenjek a dolgokba, hogy aztán majd még jobban fájjon.

2018. jún. 13. 12:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Arra tudnak gondolni hogy a keresetet nem tisztesseges modon szerezte :S igy duplan felejtos lenne az ugy
2018. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"De már késő és nem akartam magamat kitenni annak, hogy jobban belemenjek a dolgokba, hogy aztán majd még jobban fájjon."


most akkor akarsz tőle valamit vagy nem? ha igen, akkor kezdd el hajtani és vállald be hogy nem lesz belőle semmi. ha meg nem akarsz mert félted a kis szíved hogy megint összetörik akkor keress másik nőt.

2018. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mellesleg aki ennyire parázik hogy meg sajnálja magát hogy őt megbántják annak sose lesz rendes nője és mindig is csak át fogják ejteni és otthagyják, mert a nőknek nem picsogógépre van szükségük hanem férfiakra.
2018. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!