Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők vagy a férfiak érzékelik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők vagy a férfiak érzékelik jobban, ha nem passzolnak a partnerükhöz ÚGY?

Figyelt kérdés

kialakulhat később a szexuális "összhang"?

A pasiknak csak az kell, hogy legyen kibe "betenni"?



2018. jún. 14. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A nő jobban érzi hogy gond van, de a pasi hamarabb bevallja. Nem, a pasinak se az kell csak.
2018. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy mondja meg az ember a párjának, hogy nem érzi jónak a szexet? (20/l vagyok bocsi, ez kimaradt :D )
2018. jún. 14. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez elsósorban érzelmi intelligencia függő
2018. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nem passzoltok "ÚGY", akkor talán ideje továbbkeresgélni. Fiatal vagy, egy új pasit meg bármelyik buliban leakaszthatsz (vagy akár itt a neten).
2018. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a nők érzik meg előbb, mert ők igényesebbek az ágyban, több romantikát akarnak, stb. Nem hiszem, hogy ha nem passzoltok, valaha is jó lesz a szex, de attól is függ, mennyire nem passzoltok. Minél többet szexeltek, annál jobban összeszoktok, megtudjátok, mi a jó a másiknak, mit szeret és mit nem, szóval igen, idővel jobb lesz, de ha nem csak nem olyan jó, hanem kifejezetten rossz, akkor azért isteni szexre a jövőben sem számítanék. Ennyi idősen tényleg nem kell még megállapodnod, lehet, hogy egyszerűen csak nem passzoltok biológiailag.
2018. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!