Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, aki azzal küzdött,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aki azzal küzdött, hogy nincs orgazmusa, hogyan sikerült megtanulnia?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a párommal, nagyon szeretem a szexet, élvezem is, csinálja, jó nagyon. De nem tudom, hogy mit kellene csinálnom amikor nagyon jó, hogy elélvezzek.

Se csiklói se vaginális orgazmusom nincs.

Hogyan tanulható az orgazmus?


(kíméljenek azok a pasik, akik "Gyere majd én megmutatom " és társaik)


2018. jún. 14. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Önkielégítéssel milyen viszonyban vagy? Olyankor se megy, vagy még csak nem is próbálod?
2018. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

Gyerekkori/serdülőkori maszturbalassal tanulható


Utána mar jóval nehezebben. Olyan ez mint gyerekként es felnőttként megtanulni úszni vagy biciklizni


De feladni nem kell

2018. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%

Én úgy kezdtem el a szexuális életem, hogy nem is maszturbáltam soha. Így számomra a szex teljesen ismeretlen terep volt.

Miután pár aktus után rájöttem, hogy az orgazmus mégsem olyan könnyen jön, így elkezdtem magamnak is csinálni, tehát maszturbáltam.

Sokszor voltam "rajta az úton", de a végén mindig abba maradt. Nem mertem, vagy nem tudtam átlépni egy határt. Az a legnehezebb. Kitapasztalni, hogy juss el a végére. Közel 9 hónap kísérletezés kellett, meg egy olyan partner, aki szintén lelkes volt és támogatott ebben. Mindig mondtam neki mit érzek, sokszor irányítottam, hogy ez jó, ezt a tempót tartsa, vagy ez közömbös. Tehát kell hozzá egy férfi aki nem sértődik meg és akinek el tudod mondani mi zajlik benned, esetleg irányítani is.

2018. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Párommal 3 éve vagyok együtt, 1 év után veszítettem el. Egészen pár hónappal ezelőttig sosem volt orgazmusom szex közben. Amikor ujjazott, jó volt, élveztem, de csak úgy tudtam elmenni, hogy simogattam is. Szex közben azonban nem, így sokáig én is csak élveztem, teljesen felizgatott, de nem tudtam elmenni. Éreztem, hogy ez rossz neki, de hát nem tehettem róla. Aztán eszembe jutott, hogy mi lenne, ha úgy csinálnánk, hogy közben is simogatom. Hanyatt fekve, a lábaimat felhúzva sikerült elélveznem, közben gyorsan simogattam és ő is gyorsan és intenzíven mozgott bennem. Lovagolva is jobban élvezem már, elmegyek így is, de így még nem volt annyira áttörő az érzés. Szóval a mozgás és az ingerlés fontos szerintem.
2018. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első feleségemmel mindketten szűzen voltunk, amikor megismerkedtünk, és keveset tudtunk a szexualitásról. Már talán több, mint egy éve együtt éltünk (minden nap volt szex, gyakran reggelenként is), amikor egy reggel a feleségem azt mondta, hogy az éjjel nagyon furcsa álma volt, és azt hiszi, hogy orgazmusa volt.

Attól fogva tudta, hogy mit keres, és meg is találtuk. Meggyőződésem, hogy ha kamaszkorában masztizott volna, sokkal hamarabb elérjük.

2018. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!