Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elkaphatom valamilyen szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkaphatom valamilyen szexuális betegséget a barátomtól, ha leszopom? Lent kifejtem mire gondolok.

Figyelt kérdés

A barátomnak előttem már 3 lánnyal volt kapcsolata, és mivel mind a 3 lány szedett fogamzásgátlót, így nem húztak gumit.

A 3 lányból 2 a kapcsolatuk közben is folyamatosan csalta őt, és nyilván azokkal a pasikkal is gumi nélkül szexeltek.

A legutóbbi kapcsolatának már 2 éve vége, azóta csak gumiban szexelt 1 lánnyal.

Szerintetek van esélyem elkapni valamit emiatt orál közben a barátomtól? Ha a volt barátnői esetleg másoktól elkaptak valamit, ő meg a lánytól? Vagy annak lenne valami jele?

Egyébként rendszeresen jár vért és plazmát adni (egy barátja betegsége miatt kezdte el már pár éve), ott esetleg már eltiltották volna, ha lenne valami szexuális betegsége?

Régóta kavarunk, és hétfőn lesz egy hónapja, hogy hivatalosan is összejöttünk, így az orál lenne a "meglepim".

Nekem csak 1 barátom volt eddig, aki akkor még szintén szűz volt, így őt simán leszoptam.

20/L



2018. jún. 14. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Persze hogy elkaphattál. :)
2018. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem történt köztünk semmi, így még semmit nem kaphattam el.
2018. jún. 14. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Mi ezt szerinted honnan tudjuk?
2018. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elkaphatsz orális úton is betegségeket.


Pl aids(bármi apró sérülés a nyálkahártyán), de akár a herpesz is terjed oralis úton



Akkor tudhatod pontosan, hogy van e/volt e bármilyen fertőzéses a barátodnak, ha csináltat vizsgálatot a nemibeteg gondozóban. Nem egy nagy ördöngösség, és mindenkire ráférne hogy tisztában legyen a saját egészségével.


És igen, lehet hogy tünetmentes valaki de hordozó (vírus). És ha te megkapod tőle a vírust, lehet higy te már nem leszel tünetmentes. De ha te az vagy, és észre sem veszed, hogy fertőzött vagy, a következő partnered elkapja,...

Sosincs vége a körnek.

2018. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Véradásnál kiderült volna, ha nemibeteg lenne. A vért tesztelik HIV-re, hepára, stb.

Szopjad le, nyugodtan, de főleg ügyesen, sok nyelvmasszázzsal a makkja alsó fele aljánál.

2018. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szemelyes tapasztalat 32f


Elkaphatsz igen. Sajnos a valaszadok hiv-re herpeszre es hepatitisre reagaltak.


Van ennel egy jelenleg fiatalok 40 %at erinto nem uton terjedo betegseg.


Human papilloma virus. HPV


A hpv a nokre veszelyes, mert 4-5 evig csak lappang bennuk, azonban az esetek tobbsegeben mehnyakrakot okoz, ami mutetileg eltavolithato, de korantsem kellemes. Egyeb esetben meddoseget okozhat, es a legelvetemuktebb no is szeretne gyereket a lelke melyen. Oralis uton is elkaphato es sajnos gegerakot is okozhat. 3 honapos immunerosito kura kell hozza es meggyogyulsz.


Azert tudom, mert parom is es en is pozitivak vagyunk es a masodik honapnal tartunk a gyogyszerszedesben.


Ferfiak 0,1 %a kaphat hererakot, a gegerak eselye naluk is magasabb.


Szerintem suss tortat vegyel fel egy nyari ruhat bugyi nelkul es tegyel egy csomag ovszert a torta tetejere, majd a egy megfelelo pillanatban tedd szet a labaidat es simogasd meg magad. Csak annyit mondj, “hianyoztal”. Nem hiszem, h nem esne neked.


Es kuldd el hpv tesztre. 6000 forint privatban tudok elerhetoseget is kuldeni. Kezeld ugy, h ne sertodjon meg, amerikaban mar bevett szokas, h a parok akik jarnak meg szex alott csinalnak egy tesztet. Ez a szeretet es a torodes jelkepe, szerintem nem ciki.


En megszivtm a felelotlenseg miatt, miattam a parom is, igy ugy velem, hogy jo karma segiteni masokon, h ok ne szivjak meg.


Laci

2018. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5


Nem, nem derül ki minden egy szimpla véradásnál/vérvételnél.


Ahhoz, hogy pl. kiderüljön, hogy valaki esett már át herpeszen, vagy kisebb nemi úton terjedő vírusokon (mert van, h észre sem veszed), ahhoz kifejezetten egy erre összpontosító vérvizsgálat szükséges.


Nyilván ha valaki AIDSes, azt azonnal meg tudják állapítani egy szimpla vérvételnél is.

2018. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves #7, a HPV, nemi szervi szemölcs megléte nem akadálya a véradásnak, mivel nem terjed vérrel, hanem kontakt fertőzéssel.

Véradáskor a laborvizsgálat szifiliszre, HIV I-re és II-re, hepatítisz B-re és C-re történik, és a véradót nyilatkoztatják egyéb betegségekről, és arról, hogy járt-e olyan országban, ahol malária létezik.

Ha ezek a vizsgálatok bármelyike bizonyítottan pozitív, a véradót behívják, és értesítik a fertőzöttségéről, és pl. hepa-B múlttal kizárják a véradásból, örökre.

2018. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!