Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyi sugardaddy van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi sugardaddy van az országban (több, mint 8 ezer) mint amennyit a puncs.hu kihoz vagy ezek csak kamuprofilok?

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha lepontozol,ha nem,ez a kérdés értelmetlen.
2018. jún. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, a szerető tartása, a megcsalás mennyire elterjedt? Minden második, harmadik, ötödik férfinél?

A nyolcezer, az kb 1-2%-a a korban, anyagi helyzetben alkalmas férfi lakosságnak.

Szerintem nem túlzás, bár nyilván van nem valódi profil is.

2018. jún. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mikeXxX ***** válasza:
50%

2# Akkor minden második harmadik és ötödik nő is ezt csinálja nem ?

Kérdésre a válaszom 8000 luzer ennyi .

38f

2018. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem a nagy része kamu profil

Aki meg tényleg pénzes az inkább nem kockáztatja meg h fel regisztráljon ilyen oldalra mert ha kiderül akkor lőttek a tekintélynek

Szerintem ez nélkül is talál magának olyan csütörtök akivel néha elszórakozik és ad neki egy kis zsebpénzt!

24N

2018. jún. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Csitrit

Bocsi javít ez a rohadt telo

2018. jún. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A regisztrálás nem anoním? Már hogyan derülne ki, ki van a felhasználónév mögött?

És igen, a nők is csalnak, ugyanannyian, mint a férfiak. Egy férfira egy nő jut, tipikusan. Vannak egyedülálló fiúk, akik házas nőkkel kezdenek (az én életemben is volt ilyen), és lányok, akik házasemberrel futnak. De tipikus a házas-házassal.

2018. jún. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
kamuprofil, ezek az oldalak pénzmosók, de nagyon sokan bedőlnek nekik
2018. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan járnak oda nézelődni. Azt nézd meg, hányan vannak akik elő is fizetnek a 10000 Ft-os havidíjjra(és nem csak regisztrálnak egy nézelődő profilt), na ők azok akik tényleg keresgélnek, a többiek csak turisták, nézelődők...
2018. jún. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Részben igaza van az utolsónak. De én pl akkor fizetek csak elő, amikor nincs sugarbabym, különben minek :D egyszerre csak egy. Most pont elő fogok amigy fizetni :)
2018. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!