Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogyan ti milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan ti milyen gyakran masztiztok, hogyan és mennyi ideig tart? (Kort is írjatok! ) 21/F

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 14:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

van amikor hetente egyszer, és van olyan időszak amikor napi szinten. Az ideje, két perctől, akár egy órán át.

23N

2018. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az ujjammal izgatom a csiklóm. Kb 3-tól 30 percig tart, attól függ mikor milyen állapotban vagyok...

Van amikor napi 2 alkalommal csinálom, de volt olyan is, hogy 3-4 hétig semmi... szóval akkor csinálom igazából amikor megkívánom és ráérek.


18L

2018. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Megkóstoltátok már a saját puncinedveteket? Meztelenül szoktatok masztizni? Valamint hány éves korotokban masztiztatok először?
2018. jún. 16. 15:34
 14/16 anonim ***** válasza:
Csajok chat?
2018. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A nőknek is ugyanúgy szükségük van a szexuális önkielégítésre mint nektek 😊

Ahogy kedvem van hozzá, és nem szoktam órát nézni 😂 érzésre

Igen megkóstoltam már, de őszintén szólva nem értem mi a jó benne. Az hogy mibe meg szintén hangulatfüggő. Meztelenül, pizsamában, fehérneműben...

Azt hiszem nekem olyan 14 éves korom környékén volt az első.


19L

2018. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Van, hogy naponta 3-4 alkalommal, de van, hogyy hetekig nem. Atlagban 1-2 naponta. Altalaban este szoktam lefekves elott, de van, hogy napkozben is. Ilyenkor nyilvan pizsi van rajtam, teljesen meztelenre sosem vetkozom. (Kiveve ha zuhanyrozsas maszti). 14 eves korom ota csinalom rendszeresen. Csikloizgatassal szoktam elelvezni, de neha van hogy feldugok valamit. Az ujjazas nem okoz oromot, mert kicsi a kezem. 5-40 perc, attol fugg, hogy mennyire erek ra, vagyok faradt, kanos.

18

2018. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!