Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, vajon szeret még a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, vajon szeret még a párom?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 éve együtt vagyunk, vannak hullám völgyek mert elég féltékeny típus, mindenből kitudja hozni hogy nekem biztos más kell, és a szex is kevés (én többet akarnék). Aztán gondoltam a 'régi' időkre nézve kérés nélkül küldök neki pár akt fotót magamról. Tudni kell régen teljes gyönyör meg felizgulás volt a reakció.

Most meg csak az értetlenkedés: Ezt most hogyan? Miért? Hogy jutott ez most eszedbe? - jellegű kérdések jöttek, aztán mikor mondtam hogy talán csakúgy küldtem mert egy kapcsolatban ilyet lehet, akkor meg már elkezdte mondani hogy amúgy mennyire tetszem neki stb de annyira érezhető volt hogy a muszáj mondatja vele, ha annyira felizgatta volna akkor nem az lett volna az első reakció hogy miért csináltam, hanem az hogy mennyire tetszem neki. Aztán persze hogy jól össze kaptunk. Nemis találkozunk a hétvégén. Meg mostanában tényleg elég sokat vitázunk.

Szerintetek?


2018. jún. 15. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Simán lehet h igen.

Ebből még nem következik, hogy kiván is.

2018. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Ez így nehéz kérdés. Végül is, neked kell érezni, hogy szeret-e,egy - egy gesztusból. Én biztos örömmel fogadnám az akt fotót.
2018. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

"pár akt fotót magamról"


Nállam erekció lenne a reakció.

2018. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Ezt így nehéz megmondani úgy, hogy nem láttuk a képeket :D
2018. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!