Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek is van olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is van olyan hogy megláttok egy ismeretlen fiút és beindultok?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy velem nagyjából egykorú srácot, szemeztünk (boltban voltunk) végig és hirtelen rám tört az a "beindult a vérkeringésem" érzés. Mondjuk most kelletősebb vagyok, mivel megvan, de akkor is nagyon intenzív volt.


18/L


2018. jún. 15. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen, rendszeresen átfut a fejembe az a gondolat hogy "igazán szétb.szh.tnál", és olyan rossz hogy többet nem látom egyiket se.:(
2018. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2018. jún. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Velem is szemezett már lány így! Hatalmasakat szeretkeztünk vele. Ismerj meg lehet én is kihozom belőled.
2018. jún. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. Tegnap mellém ült a buszon egy igen helyes pasi. Állandóan hozzám ért valamije... Alig bírtam magammal. :D
2018. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is igen sok nővel szemezek naponta kis mosoly kiséretében jo erzes mert kicsit kevesebb az onbizalmam mint egy atlagos sracnak 22F
2018. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaja
2018. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. En csak a paromra indulok be. Parkapcsolatban mindig megvakulok, es eszre se veszem a tobbi ferfit. Mondjuk nehez is lenne uberelni Ot barkinek. :)
2018. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!