Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az hogy lehet hogy szemüveges,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet hogy szemüveges, közepes kinèzetű kicsit sem izmos srác vagyok akinek pénze se nagyon van, és mégis sokkal több nővel voltam mint más jokèpű, izmos csávó? Elvileg jó a dumám de csak ezèrt?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Túl sok regényt olvastál...
2018. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy rossz az onkeped. egyebkent szerintem a kisugarzas sokat visz.
2018. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Narniában bármi megtörténhet! ;)
2018. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy?
2018. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha más izmos jóképű izmos csávó talál magának egy csinos lányt és együtt él vele már évek óta és ezért kevesebb nővel volt, mint Te, az inkább arra utal, hogy Te kevésbé vagy kitartó hűséges típus... Mellesleg nem akkor vagy jó csávó, ha minél több nővel voltál, mert ez utalhat arra is, hogy a nők rendszerint el is hagynak téged... Egy nő általában azért választ magának nem kifejezetten adoniszt, hogy kevesebb legyen a konkurencia és ne kelljen azon izgulnia, hogy lépten-nyomon félrekúr a pasija...
2018. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg,azok a nők,akikkel te voltál,nem kellenének a "mutatósabb férfiaknak".
2018. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szimplán lehet hogy normális ember vagy

Bár érettnek nem mondanálak ha mefogalmazódott benned ez a kérdés

Másrészt nem mindenkinek az izomagyú tuskókat jönnek be

Az Én párom is szemüveges ráadásul kopasz és még nem is izmos hanem inkább húsos

Nekem sose jöttek be a kigyúrt állatok

24N

2018. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nekem fura, hogy te ilyen sok nővel voltál, de ilyen kérdést írsz ki itt 😃
2018. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amelyik kutya ugat, az nem harap - bárhogy is néz ki... már ha érted...
2018. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2018. jún. 17. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!