Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pisiszex számotokra vonzó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pisiszex számotokra vonzó?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül arca. Akár csak magatok alá, vagy egymásra melltől lefelé zuhanyban/kádban.
2018. jún. 18. 01:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy kijött pár csepp orgazmus közben, de nem vonzó.
2018. jún. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
NEM.
2018. jún. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Számomra egyáltalán nem és szerencsére azoknak sem volt akikkel eddig egyutt voltam
2018. jún. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem... egyszer lakáson egy lány hülyéskedett mellettem és frankón szórakozásból farmernadrágban maga alá vizelt... komolyan majdnem rosszul lettem, úgy facsarta a szaga az orromat... és nem tartottam vonzónak sem, inkább méla undort éreztem... köpni nyelni nem tudtam... eléggé hirtelen jött és meglepő volt...
2018. jún. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

Pisi-kaki szex maga a fertő és az emberi állatság a köpön

Hogy lehet arra izgulni meg az élvezni hogy egymást le hugyozzátok le szarjátok?!!!!

24N

2018. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igen az, rendszeres is
2018. jún. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 acelsziv ***** válasza:
100%

5 pedig én akkorát tudnék kullantani a melleidre. Aztán szétcsapkodnám szívlapáttal...

Fel ne vedd már csak szívatlak😀😀😀

2018. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem igazabol egy enyhebb pisisex izgat. Jo persze nem egesznap erlelt pisivel, ahogy itt valaki irta. De elore sok vizet adva, gyenge pisivel igen.
2018. jún. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

# 7

strandpapuccsal az igazi... mármint szétcsapkodni... :D

2018. jún. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tud izgató és kellemes lenni a pisiszex, ha olyan a partner is. Nem fontos mindenkinek ugyanazt kedvelni és véleményt is lehet írni, de kicsit gáz hogy páran alpári stílusban teszik! Attól még ugyanolyan normális ember valaki, hogy a szexuális élete kicsit eltér az átlagtól, nem értem hogy miért kell leszólni ezért valakit?! Intelligencia kérdése az egész. Soha nem csinálnám a kakiszexet, de nem minősítem én sem azokat, akik igen; egészségükre,ha nekik az a jó..
2018. jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!