KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HeteroszexualitĂĄs » Lanyok szerintetek az baj ha...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Lanyok szerintetek az baj ha egy fiu azt akarja hogy lany lanyok nezzek kameran ahogy masztizik meg ujjazza magat? Nem es eletkor legyszi 😘

Figyelt kérdés
2018. jĂșn. 19. 23:28
 1/2 anonim ***** vĂĄlasza:

A pasi ujjazza magĂĄt ? Igen, szerintem baj. Ha idegennel tervezi az elsƑ rĂ©sze is.


17/l

2018. jĂșn. 19. 23:31
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/2 anonim ***** vĂĄlasza:

Az mĂ©g kevĂ©sbĂ© lepett meg, hogy vĂĄgya, hogy nĂ©zzĂ©k Ƒt ahogy önkielĂ©gĂ­t, na de az ahogy ujjazza magĂĄt...😳

BĂĄr senkit nem szĂĄndĂ©kozok elĂ­tĂ©lni, ne Ă©rtsetek fĂ©lre, de ez kicsit nekem idegen, egy fĂ©rfitƑl. Úgyhogy szerintem igen, baj ! De Ă­zlĂ©sek Ă©s pofonok, az a te döntĂ©sed mĂĄr, hogy nĂ©zni fogod-e, vagy csinĂĄlod (ha te vagy az a fiĂș...).

2018. jĂșn. 25. 10:01
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!