Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 centis péniszre 6-7 centis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 centis péniszre 6-7 centis farok hosszabbító?

Figyelt kérdés
Van egy pár, akikkel beszéltem, ők használnak ilyen pénisz hosszabbítót, 17-18 centis alapméretre... nyilván nem mindeki szereti ekkora méretet, de elmondásuk szerint nagyon nagyokat szexelnek vele! Arra lennék kíváncsi van még ilyen lány aki ezt tudná élvezni, vagy kipróbálná?

2018. jún. 21. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
az ilyen párok tartsanak lovakat!
2018. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj már....
2018. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy akarsz egy huszonhat centis farokkal tövig menni a csajban, more?
2018. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Méghogy a nő mit érez... De a férfi!? Vegyen egy műfaszt, akkor legalább lát valamit közben.
2018. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már a 18 is sok, mi az istennek még nagyobb?
2018. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb ilyen hosszabbító nem nagy méretre van kitalálva, ha megnézed őket, akkor látod majd, hogy nem érned majd neked végig és túl szorosak lesznek
2018. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátnőm, nem volt telt,sem nagyon vékony. 16 centis farokra vettünk 7 centis hosszabbítót. Érdekes, de teljesen tövig ment a 7 centis hosszabbítóval. Amint talált egy húszas méretet, sajna egyből tiplizett, a kislányával együtt. Ja, és Engem hibáztatott, hogy azért érezhettem, hogy nem jó valami. Fél éven belül a palija kitette, mert mégsem fog elválni, így cuccolhatott haza szülőkhöz a másfél szoba panelba. Gyerekével, öccsével, szüleivel.
2018. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A privát kérdezőnek üzenem, hogy kiemelten a Heteroszexuális kérdéseknél az esetemet. Nagyjából benne van amit kérdezett.
2018. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!