Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek? Bővebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ti milyen pózban masztiztok szívesen? Orális kényeztetést hogyan szeretitek kapni illetve adni? Hány éves vagy? Milyen az alkatod?

2018. jún. 22. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Fekve szoktam masztizni , kapni fekve a legjobb vagy ha ráülök.

22. Szerintem normál alkat.

2018. jún. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Nem tökmindegy milyen pózban masztizunk? A hatás ugyanaz, akár háton fekve, akár fejen állva csináljuk...

Mindenféleképpen utálom az orált. Adni és kapni is.

Hány éves vagyok? Elmúltam 18, de 30 is.

Az alkatom? Olyan alkatos...

2018. jún. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 ha nem érdekel a kérdés keress másikat...
2018. jún. 22. 09:12
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező....

Nyugodjál meg, attól megnyugszol.

Ha szar a kérdés, szar választ kapsz rá.

2018. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Fekve vagy állva zuhany alat víz sugárral

Fekve kényelmes nekem

Páromnak ülve csináltok mert úgy nem fájdul meg a térdem meg a hátam se

Nem vagyok csontváz se hájtenger testű

24 éves vagyok

2018. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Maszti fekve

Oràl fekve

20 éves

Sportos alak

2018. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Maszti különböző módon. Néha ülve az íróasztalnál felnőtt oldalakt böngészve, filmet nézve. Olykor a zuhany alatt vagy a kádban fekve. (több állású masszázs-zuhanyfej nagy találmány!) Legtöbbször az ágyban szoktam. Ha kevés az időm, vagy fáradt vagyok, akkor csak a csiklómat izgatom. Amikor sikerül megadnom a módját, akkor előveszem valamelyik műhavert is. (évek alatt összegyűlt, van fél tucat különböző) Ilyenkor általában több pózt is kipróbálok. Hol a fürdőben, hol a hálóban, de volt, hogy a konyhában, nappaliban csináltam. Kedvencem a tapadókorongos játékszer! ;)

Milyen gyakran masztizok? Mivel aktív intim életet élünk férjemmel, így nem túl sokszor. Átlagosan heti egyszer, kiadós masztizás 1-2 havonta.

Érdekes, jellemzően nem akkor vagyok beindulva, mikor kevesebb a szex párommal, hanem mikor ő is be van gerjedve. Jó szeretkezés után pl. másnap élvezettel nyúlok magamhoz, mikor egyedül vagyok itthon.

Párommal egymás előtt is szoktunk masztizni néha.


Az orált imádom! Kölcsönösen a legjobb, de esetenként viszonzás nélkül is kielégítem páromat. Szuper izgató látvány, amikor elmegy, mikor szinte kaparja az ágyat, markolja az ágyneműt, remeg minden porcikája. :) Férjem is nagyon odaadó és kitartó tud lenni, ráadásul 10-ből 10+1 pontos ezen a téren. Néha ő is a csúcsokra juttat viszonzás nélkül és ezt imádom benne! Kényeztet hosszasan, majd elmegyek és helyzettől függően, akár élvezettel elalszok utána. Na ekkor masztizok másnap beindulva! :)

Lenyelni nem szeretem a spermát, de mehet a számba, az izgató. Férjem közösülés után is szeret kinyalni. Legizgatóbb ha ráguggolhatok, ráülhetek a fejére.


37 éves, átlagos sportos

2018. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Zuhany alatt és ágyamban szoktam masztizni. Nekem is van mű játékom hozzá.

A franciázást szeretem! Adni és kapni egyaránt. A spriccelést izgatónak tartom, testre és szájba is, n le is nyelem. Fiatalabban zavarba voltam, ha a srác nyalt. Megfelelő partner kellett, hogy ellazuljak, utána megszerettem.

28 kissé molett alkatú

2018. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!