Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostituáltak hogy tudnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltak hogy tudnak tükörbe nézni?

Figyelt kérdés
Nemrég ajánlatot tett nekem egy férfi, visszautasítottam, de életemben nem éreztem magam ennyire megalázva, tárgyiasítva. Rengeteg nő csinálja ezt, köztük sokan nincsenek erre rákényszerülve. És nekik messze nem csak ajánlatot tesznek. Hogy lehet ezt elviselni?
2018. jún. 22. 22:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
23%
úgy hogy tükörbe néznek ez fárasztó kérdés.
2018. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
57%
Úgy, hogy fejmagasságba szereltetik fel a falra a tükröt. :D
2018. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
Eleinte veluk is igy volt, de megszoktak, mert kellett a penz. Ennyi
2018. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%

Ki így-ki úgy.Valakinek nem számít,valakit felöröl.

Belül tuti nem egészségesek.

2018. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 MessorKing18 ***** válasza:
Nincs tükör
2018. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
46%

Nem látsz beléjük, nem tudhatod...


Van akinek meló, van, akinek akkora az "étvágya", hogy csak ez marad (bár 1-2 lánnyal beszélgetve... ritka az, hogy a partner figyeljen rá, csak elveszi ami kell). Akad, aki kényszerből. Kevesen beszélnek erről, még kevesebbeknek, hogy miért is

Ajánlatot kaptál, oké...

Visszautasítottad, oké...

Baxtat a "probléma", nem oké...

Nem a te dolgod, ne is kattogj rajta, felesleges, ne csinálj magadnak felesleges programot/problémát/rossz érzést. Felejtsd el! Ezen lányok elhanyagolható része élvezi igazából, a nagyrészt a "színes papír" motiválja.

2018. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Ezt az érzést nem fogom elfelejteni. Inkább élek albérletben, dolgozom két műszakban, mint ezt.
2018. jún. 22. 23:28
 8/29 anonim ***** válasza:
63%
A fény terjedésére nincs hatással a foglalkozás...
2018. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%
Sztem sehogy. Nagyreszuk, bar a ferfiak szivesebben gondoljak maskent, kenyszer miatt csinalja. Mentalisan kikesziti oket ez a 'munka', ami egyaltalan nem meglepo. Nekem meg nem tettek ilyen egyertelmu ajanlatott, de biztos h hasonloan ereznek. Inkabb nyomorgok, mint ez.
2018. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
Ja es ez az 'etvagyas' szoveg nevetseges..Ha nem kellene erte a penz akkor ingyen csinalna olyannal, akivel szeretne. A hozzajuk jaro ferfiak tulnyomo tobbsrget hidegen hagyja h a no elvezi-e sot a durvabb dolgokat is rajtuk elik ki, mert a baratni/feleseg nem engedi.
2018. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!